Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Acer Të gjitha në Kosovë

100 , 1
iPhone 4s , 1
Leagoo , 1
Liquid E3 , 103
Liquid Z5 , 42
Liquid Z6 , 3
Model Tjeter , 144

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Acer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Maj 19:15 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet urgjent

45 EUR

29 Pri 23:24 Telefona celular , Artanë

aaassss

19 Pri 14:53 Telefona celular , Gjilan

Ipad nga Ch

80 EUR

18 Pri 21:34 Telefona celular , Prishtinë

Shiten fellgat 16

170 EUR

11 Pri 19:20 Telefona celular , Gjilan

Shitet Tableti

70 EUR

05 Pri 15:12 Telefona celular , Prishtinë

Shes numrin e vales 044 666 483

20 EUR

26 Mar 18:38 Telefona celular , Besianë

joni

34 EUR

22 Mar 14:23 Telefona celular , Ferizaj

shiten

35 EUR Price Reduced

21 Mar 19:02 Telefona celular , Lipjan

7'tablet pc

70 EUR

14 Mar 15:25 Telefona celular , Ferizaj

Mini Laptop

90 EUR

13 Mar 10:52 Telefona celular , Gjilan

Shite iPhone 6 64 gi

220 EUR

08 Mar 22:15 Telefona celular , Besianë

Blackview E7

90 EUR

08 Mar 11:26 Telefona celular , Prizren

Shitet

50 EUR

06 Mar 01:08 Telefona celular , Prishtinë

Laptop

175 EUR

04 Mar 18:26 Telefona celular , Lipjan

Acer

150 EUR Price Reduced

04 Mar 12:11 Telefona celular , Gjilan

Acer Liquid E700

50 EUR Price Reduced

24 Shk 00:24 Telefona celular , Prishtinë

TABLLET

70 EUR

24 Shk 00:23 Telefona celular , Prishtinë

TABLLET

60 EUR

21 Shk 00:19 Telefona celular , Gjakovë

ACER

180 EUR

12 Shk 21:40 Telefona celular , Fushë Kosovë

Acer

170 EUR

10 Shk 11:25 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Tablet

80 EUR

18 Jan 21:22 Telefona celular , Ferizaj

Shes nr t let

45 EUR

18 Jan 11:21 Telefona celular , Shtime

Bicikell

70 EUR

18 Jan 11:12 Telefona celular , Ferizaj

Telivizor

30 EUR

15 Jan 09:53 Telefona celular , Shtime

Shes batari per gjueti

30 EUR

07 Jan 16:55 Telefona celular , Gjilan

Shitet ipadi

75 EUR

26 Dhj 22:30 Telefona celular , Ferizaj

Bazent

150 EUR

26 Dhj 13:40 Telefona celular , Drenas

Shitet telefoni

25 Dhj 16:08 Telefona celular , Gjilan

Smart watch

20 EUR

17 Dhj 20:11 Telefona celular , Fushë Kosovë

Dy ajpeda

5 060 EUR

16 Dhj 23:56 Telefona celular , Prizren

SHITET ORA BULOVA URGJENT

30 EUR

09 Dhj 13:07 Telefona celular , Ferizaj

ACER ES15 (2016)

290 EUR

08 Dhj 11:03 Telefona celular , Pejë

Iphone 5

01 Dhj 15:03 Telefona celular , Ferizaj

Tre Kg 35€ Masstech

35 EUR

17 Nën 18:34 Telefona celular , Lipjan

Telfon

06 Nën 11:32 Telefona celular , Gjakovë

Mall_zvicerran

28 Tet 22:17 Telefona celular , Prishtinë

Sport cam 4k ultra hd

90 EUR

23 Tet 16:05 Telefona celular , Kastriot

shes shisha elektronike

35 EUR

15 Tet 20:31 Telefona celular , Gjilan

Q1

50 EUR

11 Tet 16:16 Telefona celular , Viti

Nokia me 2 karta

25 EUR

01 Tet 23:10 Telefona celular , Prishtinë

Telefoni Acer Liquid Z6

100 EUR

29 Sht 18:12 Telefona celular , Prizren

Acer

160 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Acer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione