Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

X - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe X , kategori , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj X Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:13 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Gjilan

Shitet Lokali ne qytetin e Gjilanit

1 400 EUR

16 Maj 22:26 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Gjilan

Audi Q5 Facelift S-Line����

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 21:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Maj 15:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Gjilan

Iphone x

100 EUR

16 Maj 14:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Shesmi pjes bmw x 6 5.0 i viti 2010

16 Maj 14:01 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Shesmi pjes volvo x c 60 viti 2012

15 Maj 20:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Shesmi pjes bmw x 5 e 70 viti 2010

15 Maj 14:52 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

BMW X1 X-LINE 20D viti 30.12.2014 model 2015 183km

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 20:11 Vetura  ·  BMW  ·  328  ·  Gjilan

BMW 328 i,2.0 XDrive Sport,Rks:28.12.3024,Full Opcione etj…

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 08:11 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

BMW X1 2.0 X-Drive 2019 Automatik Facelift

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 14:35 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Range rover

19 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 14:32 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

Bmw X1 i ardhur nga ������������

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 14:25 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

Bmw X5

29 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 22:03 Të tjera  ·  Gjilan

Lamination film

40 EUR Price Reduced

11 Maj 09:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 19:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

Komodë TV

100 EUR

09 Maj 21:05 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Gjilan

Kuzhine bungu

400 EUR Price Reduced

08 Maj 13:55 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Bicikleta

1 EUR

08 Maj 02:10 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Gjilan

SONY A7R III

2 150 EUR Price Reduced

08 Maj 00:44 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Trimer per mazidalla Bosch

170 EUR

06 Maj 09:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Gjilan

Blejm Telefona iphone 6s 7 8 X 11 12 13 SE

03 Maj 20:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

Tavolina e dhomes

1 EUR

02 Maj 12:32 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Gjilan

Tokë ndertimore 43ari Gjilan

301 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj X | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

X max X6 xiaomi X5 xiaomi X5 xbox X5 x5 xhip

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione