Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma , kategori , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

GOLF 4 1.9 TDI MODEL 2000 RKS 1 VIT

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:13 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Goma me bandash 14

1 EUR

Sot 16:20 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Lipjan

Fiat Panda

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:19 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

Renault Megane

2 190 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:19 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Lipjan

Peugeot 2008

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:19 Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Lipjan

Citoen DS4 *Automatik*

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Lipjan

Golf Plus

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:19 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel Astra

1 980 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

��SHITET VW GOLF 6 1.4 TSI RLINE 2012 RKS 1VIT PLOTË FULL OP

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 Vetura  ·  Citroën  ·  DS5  ·  Lipjan

Citroen DS5 2.0 Automatik Full opsione

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lipjan

Shitet opell safira

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:03 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Lipjan

Goma me bandash 9.5-36

Sot 10:20 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Lipjan

BMW 3 Series 2.0 automatik me dogan

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 7 2.0 TDI Automatik DSG Viti 15/12/2016 PA Dogan

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Lipjan

Mercedes A Class 170

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:08 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

Shes Audi A4 1.9 Tdi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:03 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Lipjan

Kombaj zmaj 133 bunker thas

5 500 EUR

Dje 20:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Goma

100 EUR

Dje 18:53 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Lipjan

Shes 3 goma 225 40 18 jan tek

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:03 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

Reno kango 1.5 dizell

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:44 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

Shes Audi A4 1.9 Tdi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 13:33 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Fellne dhe Goma

450 EUR

18 Maj 20:55 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

Shes Audi A4 1.9 Tdi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Maj 14:33 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Lipjan

Shitet BMW X5 3.0 DIZELL =FULL EKSTRA=

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 09:49 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Massey ferguson 188

4 800 EUR Price Reduced

18 Maj 03:14 Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Lipjan

Peugeot

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 14:05 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

Shes Audi A4 1.9 Tdi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 22:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

FELNE 225 45 R17

170 EUR

16 Maj 13:32 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

Shes Audi A4 1.9 Tdi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 00:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lipjan

SHITET TRAKTORI IMT 539 VP 91 TEL.045912893

14 Maj 00:00 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lipjan

SHITET TRAKTORI IMT 539 ��045912893

11 Maj 01:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Shes goma te dimrit per vetura ka lloje te ndryshme

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 23:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Goma

10 EUR

06 Maj 22:10 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Fellne 18 goma vere

600 EUR

06 Maj 12:19 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

shes opell astre

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 10:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lipjan

U shit e gzoft pollo 1.9 SDI viti 2004 rks dhjetor 2023

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 14:51 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lipjan

Shitet Ford fiesta 1.4 2011 Diesel

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 10:08 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Goma 195/65/15

04 Maj 10:01 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

2 goma nr 225/45/17

50 EUR

03 Maj 17:10 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Bandash me Goma Sava 15

120 EUR

30 Pri 06:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Felga me goma

150 EUR

29 Pri 14:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Lipjan

Tiguan 2.0

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Fellne me goma 17 coll

299 EUR

28 Pri 13:49 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

Audi a4

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 11:06 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Fellne me goma 175/65 R13

170 EUR Price Reduced

28 Pri 11:05 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Golf 4 Fellne me goma 195. 65. R15

220 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Goma në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • goma 17 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma 18 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • goma në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Goma 16 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma per traktor në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • goma në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Goma 16 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Goma 14 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione