Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | Pegaso

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Pegaso | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Nën 12:17 Touring , Mitrovicë

Aprilia pegaso 650cc

1 800 EUR Price Reduced

22 Gush 23:24 Skuter , Drenas

Atv

Viti: 2021
02 Gush 15:00 Kros/Enduro , Pejë

Motorr Aprila

2 200 EUR

Viti: 1999
09 Pri 10:28 Skuter , Vushtrri

Shitet

530 EUR

Viti: 2009
28 Mar 16:58 Skuter , Drenas

Shiten fellne 18 ndrrim me skuter

360 EUR

Viti: 2020
14 Mar 23:06 Të tjera , Vushtrri

Biciklet

160 EUR

Viti: 2007
14 Shk 15:57 Kros/Enduro , Burim

Shitet krosi

Viti: 2000
11 Shk 13:07 Kros/Enduro , Burim

Shitet krosi

Viti: 2000
11 Nën 19:45 Kros/Enduro , Burim

Shitet krosi

Viti: 2000
05 Nën 20:00 Skuter , Besianë

Matorr

150 EUR

Viti: 2020
02 Nën 20:10 Kros/Enduro , Burim

Shitet krosi

Viti: 2000
26 Tet 17:03 Kros/Enduro , Burim

Shitet krosi

Viti: 1996
05 Tet 17:48 Sportiv , Gjilan

Shiten teshat per Sport

150 EUR

Viti: 2021
05 Sht 17:36 Me katër rrota/ATV , Prizren

motorr 250cc

Viti: 2010
22 Korr 16:48 Kros/Enduro , Burim

me marrveshje

1 EUR

Viti: 1996
30 Qer 01:34 Kros/Enduro , Rahovec

aprilia 650 5Vcube

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
21 Qer 00:41 Kros/Enduro , Gjilan

Aprilia Pegaso

510 EUR

Viti: 1996
10 Mar 22:00 Skuter , Malishevë

Shes ose ndrroj me qat tum konvenon

2 EUR

Viti: 2010
07 Mar 21:07 Skuter , Therandë

Shes ose ndrroj me qat tum konvenon

5 EUR

Viti: 2018
03 Gush 13:48 Kros/Enduro , Skenderaj

Kros aprilia

Viti: 1999
24 Qer 11:36 Kros/Enduro , Dardanë

APRILIA PEGASO 125

460 EUR

Viti: 1995
17 Qer 23:23 Sportiv , Lipjan

Lipjan

40 EUR

Viti: 2014
01 Qer 11:49 Kros/Enduro , Prizren

250cc 4takt

1 100 EUR

Viti: 1995
13 Maj 20:59 Sportiv , Gjakovë

Bikleta

1 EUR

Viti: 2020
30 Pri 15:59 Terren/Offroad , Deçan

Aprilia pegaso 650 cc

1 500 EUR

Viti: 2000
29 Pri 22:50 Terren/Offroad , Deçan

Aprilia 650cc pegaso

1 700 EUR

Viti: 2000
28 Pri 13:52 Sportiv , Gjakovë

Biciklet pony

1 EUR

Viti: 2020
09 Pri 19:00 Skuter , Prishtinë

Shes bickell. Ose. Ndroj me skuter

130 EUR

Viti: 2015
08 Pri 20:19 Skuter , Gjakovë

Skuter

250 EUR

Viti: 1995
03 Pri 00:14 Skuter , Lipjan

adhurim

Viti: 2002
18 Nën 21:25 Kros/Enduro , Prizren

Aprilia 125cc 2t

800 EUR

Viti: 2000
08 Sht 19:24 Terren/Offroad , Ferizaj

Motorr kros 125 kubik

470 EUR

Viti: 1997
22 Gush 08:22 Sportiv , Viti

shitet

Viti: 2020
07 Gush 08:24 Të tjera , Gjakovë

Shitet

Viti: 1998
27 Korr 12:54 Skuter , Vushtrri

Mondial urgjenttttt

160 EUR

Viti: 2008
04 Korr 09:51 Kros/Enduro , Shtime

Motorr

850 EUR

Viti: 1998
30 Mar 19:59 Skuter , Gjakovë

Bicikleta REX

200 EUR

Viti: 2015
26 Mar 12:06 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

aprilia 650cc pegaso

1 600 EUR

Viti: 2001
05 Mar 22:30 Kros/Enduro , Prishtinë

Motorr kros Aprilia Pegaso

950 EUR

Viti: 1992
27 Shk 19:35 Sportiv , Drenas

Matorr

300 EUR

Viti: 2000
19 Jan 14:23 Sportiv , Prizren

Zërim Aiwa Original

50 EUR

Viti: 2016
31 Tet 19:44 Kros/Enduro , Drenas

Aprila

Viti: 1991
25 Korr 13:53 Kros/Enduro , Pejë

Aprilia 650cc

Viti: 2003
14 Korr 11:03 Kros/Enduro , Mitrovicë

Shitet defekt nrym 200€

200 EUR

Viti: 2018
11 Korr 13:04 Kros/Enduro , Mitrovicë

Shitet defekt me dukumenta ks

200 EUR

Viti: 2000
07 Korr 17:51 Kros/Enduro , Pejë

aprilia 650 sa po ardhur nga zvicra

2 300 EUR

Viti: 2002
07 Korr 11:39 Kros/Enduro , Mitrovicë

shitet per pjes 200euro

200 EUR

Viti: 1999
28 Qer 10:51 Kros/Enduro , Mitrovicë

Shitet aprilla 125c defekt 250€

250 EUR

Viti: 2000
07 Qer 22:36 Të tjera , Prishtinë

shitet bicikleta e posaardhur nga zvicrra

Viti: 2017

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Pegaso | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione