Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | DT

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha DT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 11:58 Kros/Enduro , Shtime

Kros

1 400 EUR

22 Sht 11:02 Kros/Enduro , Ferizaj

kros

123 EUR

Viti: 1993
08 Sht 12:29 Kros/Enduro , Lipjan

Yamaha DT 125cc

700 EUR

Viti: 1987
02 Sht 20:21 Kros/Enduro , Therandë

Kros 600cc yamaha

600 EUR

Viti: 1990
08 Qer 03:30 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha 125 cc

Viti: 2003
04 Qer 01:50 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha 125 cc Dt

550 EUR

Viti: 1997
03 Qer 11:31 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha 125 Dt

1 650 EUR

Viti: 2003
13 Maj 22:07 Kros/Enduro , Prizren

Shitet Yamaha Dt

Viti: 1998
04 Maj 01:02 Kros/Enduro , Kaçanik

Yamaha xt

Viti: 2000
13 Pri 14:48 Kros/Enduro , Vushtrri

Kross

500 EUR

Viti: 1995
14 Mar 23:14 Kros/Enduro , Prizren

Yamaha

350 EUR

Viti: 1986
07 Mar 19:38 Kros/Enduro , Viti

shitet krosi 250cc full kros n gjenje t rregullt

1 800 EUR

Viti: 2003
18 Shk 08:49 Kros/Enduro , Ferizaj

Yamaha dt 125

630 EUR

Viti: 1990
05 Shk 14:39 Kros/Enduro , Gjilan

kros yamaha dtr 125

Viti: 1990
25 Jan 16:03 Kros/Enduro , Klinë

Shitet

6 EUR

Viti: 1983
25 Jan 08:46 Kros/Enduro , Gjilan

kros yamaha dtr 125

Viti: 1990
23 Jan 02:24 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha Dt. 125cc

550 EUR

Viti: 1991
20 Jan 16:48 Sportiv , Gjakovë

Yamaha 200cc

Viti: 2021
19 Jan 23:26 Kros/Enduro , Gjilan

YAMAHA DT 125

800 EUR

Viti: 1990
19 Dhj 16:57 Kros/Enduro , Prizren

Yamaha dt125cc

500 EUR

Viti: 1995
11 Nën 19:33 Kros/Enduro , Klinë

Yamaha DT 125 cc

550 EUR

Viti: 2009
06 Nën 19:14 Kros/Enduro , Shtime

Kros 125c

550 EUR

Viti: 1989
15 Tet 21:20 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet crosi Yamaha 125cc

500 EUR

Viti: 1990
08 Tet 21:40 Kros/Enduro , Ferizaj

Kros

850 EUR

Viti: 2002
08 Tet 20:40 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet yamaha dt125r

Viti: 1998
13 Sht 12:23 Sportiv , Pejë

Yamaha 600cc

800 EUR

Viti: 1998
07 Sht 01:15 Kros/Enduro , Shtime

Kros 125c

690 EUR

Viti: 1988
10 Gush 13:41 Kros/Enduro , Mitrovicë

Yamaha 125cc

500 EUR

Viti: 1987
01 Gush 08:18 Kros/Enduro , Ferizaj

Yamaha dt125

790 EUR

Viti: 1997
16 Korr 00:21 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet urgjent krosi

600 EUR

Viti: 1992
04 Korr 08:17 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet YAMAHA DT 125CC full servis

650 EUR

Viti: 1997
01 Korr 09:22 Kros/Enduro , Therandë

Kros

Viti: 1997
14 Qer 15:49 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet yamaha dt

750 EUR

Viti: 1998
31 Maj 23:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

yamaha dt

600 EUR

Viti: 1988
26 Maj 14:58 Kros/Enduro , Prizren

YAMAHA DT 125

600 EUR

Viti: 1992
22 Maj 21:54 Kros/Enduro , Kaçanik

Yamaha DT 125cc

550 EUR

Viti: 1997
18 Maj 20:58 Kros/Enduro , Kaçanik

Yamaha 125 cc me dokumenta

749 EUR

Viti: 1992
18 Maj 20:11 Kros/Enduro , Kaçanik

Yamaha Dt 125 cc

520 EUR

Viti: 1998
01 Maj 21:36 Kros/Enduro , Kaçanik

Kros yamaha Dt

550 EUR

Viti: 2000
16 Pri 15:42 Kros/Enduro , Therandë

Yamaha DT125R

1 EUR

Viti: 2001
08 Pri 00:06 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes Yamaha dt 125

850 EUR

Viti: 1997
22 Mar 22:11 Kros/Enduro , Ferizaj

Yamaha dt50

600 EUR

Viti: 2008
21 Mar 15:11 Kros/Enduro , Kaçanik

Shitet krosi 125 cc

620 EUR

Viti: 1996
04 Mar 17:51 Kros/Enduro , Klinë

Yamaha DT 125

800 EUR

Viti: 1990
28 Shk 21:16 Kros/Enduro , Ferizaj

Yamaha dt

620 EUR

Viti: 2008
15 Jan 17:46 Kros/Enduro , Therandë

Yamaha Dt 125cc

650 EUR

Viti: 1987
08 Dhj 05:59 Kros/Enduro , Drenas

Shitet Krosi 125 cc 2t

720 EUR

Viti: 2001
02 Dhj 06:20 Kros/Enduro , Drenas

Shitet Krosi 125cc

730 EUR

Viti: 2001

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha DT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione