Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4 , kategori , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:01 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso 2.0 Automatik BlueHDI “EXLUSIVE”

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI 2016 EcoFlex

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Opel Mokka 1.7 CDTI EcoFlex 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Shes Gomen Rezerv

35 EUR

Dje 05:18 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Ferizaj

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 05:18 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Ferizaj

Nissan Navara 2.5 cdi 2015

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:27 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:23
Linku:
Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 12/2011 me dogan

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 14:46 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Ferizaj

RANGE ROVER 3.0 SPORT I SAPO DOGANUAR 31.500eu ☎️044280873

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:36 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen Grand Picasso 2.0 BlueHDI AUTOMATIK

3 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:36 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Opel Mokka 1.7 CDTI EcoFlex -2014

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:36 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 21:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw Golf 4 1.9 TDI Klimatronik Prej Mat Mirve

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Maj 12:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf. 4. 1.9. TDI. Automatike

2 399 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 04:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW Golf 7 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 12:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

WV- Caddy 1.9 SDI, viti i prodhimit 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 14:58 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 00:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet Golf 3 1.9 Tdi matorr golf 4 ps te shtum rks

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 23:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Golf 4 pjes

1 EUR

09 Maj 13:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel astra 1.7 cdti facelift ecoflex i doganuar

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 11:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet Golf 4 - 4Motion

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 14:09 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Bbs

500 EUR

Shitësit të Besuar
08 Maj 14:05 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne

300 EUR

Shitësit të Besuar
04 Maj 09:30 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ferizaj

Insignia 2.0 cdti facelift automatic i doganuar

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 22:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

fellne 22

899 EUR Price Reduced

25 Pri 23:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 4 1.9 tdi automatik pa dogan ����

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 19:57 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 14:58 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 14:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne me goma

200 EUR

14 Pri 13:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Veture

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Pri 13:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW Golf 1.9 TDI AUTOMATIK 2004

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 10:03 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Federa per Golf 4

07 Pri 01:27 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne 16 per golf 4

05 Pri 15:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet golf 4 i sa po ardhur

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 19:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

WV-Caddy 1.9 SDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione