Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetura - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:24
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Prishtinë

BMW 318d

31 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 14:40
Linku:
Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Urgjent - Shitet Fiat Punto deri të enjëten dt. 16.11.2023

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 12:44
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

Shitet vetura

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 05:25 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:25 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA TE HJITHA LLOJET RKS DEFEKT PA DEFEKT 24/7

30 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITE SHPEJT▶️(BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

13 339 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:24 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET TER KOSOVEN 24/7

20 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

14 888 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:24 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:19 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

��AUDI Q3 MATTRIX 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��VW GOLF VIII STYLE

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 MATTRIX

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:18 Vetura  ·  BAIC  ·  M20  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:33 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra 1.6 Benzins 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:26
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shitet FORD FOCUS 1.6tdi MANUAL VITI 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prishtinë

SKODA OCTAVIA AUTOMATIK 2.0 DIESEL 4X4 2015 NGA ZVICRRA

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

VW MICHELIN M+S KOMPLET

100 EUR Price Reduced

Sot 03:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

2 Goma GoodYear 215/60/16

90 EUR Price Reduced

Sot 03:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Prishtinë

Mercedes C200 cdi, 7G. 2012. ����

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:12 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prishtinë

SHKODA FABIA 2015 AUTOMATIK 117000KM �������� RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:11 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

2013 OPEL ASTRA 2.0 CDTI ACTIVE

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 03:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

Vw Golf 7 Sportsvan 2.0 TDI 2015 DSG

150 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW Polo 1.9 TD (I)

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Shitet golf 5 plus dizel manual viti 2008......191000 km

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:10 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Prishtinë

Skoda Praktik 1.4 TDI dizell viti 2009 me Klimë

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:09 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA AUTOMATIK 2016 PA DOGAN NGA ZVICRRA

6 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 4 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW Polo 2014

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:08 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Shitet Fiat 500 i ri 2022 - 1 vite regjistrim

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Prishtinë

��AUDI Q2 SPORT S-LINE MATTRIX

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:02 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Corsa Automatik 95000 Km

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Prishtinë

MERCEDES E250 BENZIN VITI 2010 AUTOMATIK

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:16 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shes ford fokus 1.6 benxin me klim viti 2004 rks qlajmruar

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

21 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

��SHITET�� VW Passat CC - 2013 - 2.0TSI

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320 D automatik

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

��Audi A4 2.0 S-Line 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

GOLF PLUS MODELI LIFE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Vetura  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Prishtinë

Shes Ford Fokus C-Max 2.0 TDCI Klimatronik Rks 4 Muj Ndrrim

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione