Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 11:13
Linku:
Vetura , Prizren

BMW 530 Xdrive Luxury Line

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 16:41 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 16:40 Vetura , Prizren

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:37 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:28 Vetura , Prizren

SHITET OPEL ASTRA 2017 AUTOMATIK URGJENT

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:17 Vetura , Prizren

BMW 318d 2.0 Diesel AUTOMATIK 2013 DISTRONIC Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 Vetura , Prizren

Reno Laguna 1.9 Disell 1 vit regjistrim

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:14 Vetura , Prizren

Mercedes C200 2012

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:14 Vetura , Prizren

Shkoda fabia 1.2 benzin

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 Vetura , Prizren

GOLF 6 1.6 DSG

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:12 Vetura , Prizren

Mercedes B class 2.0 CDI

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:12 Vetura , Prizren

VW PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 11/2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:12 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDI 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:11 Vetura , Prizren

GOLF 6 2.0 TDI DSG

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDi 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:59 Vetura , Prizren

MERCEDES BENZ E 220 CDI AUTOMATIK FACE LIFT POSAREGJISTRUAR

19 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:43 Vetura , Prizren

RENAULT MEGAN 1.5 DIZEL

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 Vetura , Prizren

SKODA OCTAVIA 1.6 dizell me targa te Huaja

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:04 Vetura , Prizren

Citroen C3 Automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 Vetura , Prizren

kros 125cc

340 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:47 Vetura , Prizren

AUDI A4 2018 RKS

18 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 Vetura , Prizren

Polo 1.2 TSI DSG R-Line targa CH

7 980 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Prizren

T Max 530 DX

10 700 EUR

Sot 14:31 Vetura , Prizren

Mercdes Benz E320 2004 044480816

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:11 Vetura , Prizren

shkoda octavia 1.6 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 Vetura , Prizren

Golf 7 Sportvan Facelift

15 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:05 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:04 Vetura , Prizren

Peugeot 208 vitti2013 SHİTET URGJENT

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:03 Vetura , Prizren

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:42 Servis për makina , Prizren

Monterka per vullkanizer

180 EUR Price Reduced

Sot 13:42 Servis për makina , Prizren

Dyer per Garazha

400 EUR

Sot 13:39 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:23 Vetura , Prizren

T4 kombi

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:14 Vetura , Prizren

Vw Passat B8 2.0 TDi AutoMatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:10 Vetura , Prizren

Pikap kedi

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:10 Vetura , Prizren

Vw Tiguan 2.0 TDi 4Motion Panoram 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:09 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Prizren

tımon sport per golf 3

22 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione