Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ly - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ly , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ly Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Gti

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:31 Vetura  ·  Citroën  ·  DS5  ·  Prishtinë

Citroën DS5

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:31 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prishtinë

ŠKODA FABIA

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

MERCEDES BENZ A200-CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:30 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

BMW X1

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW/GOLF VII

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:29 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 Sedan

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:29 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

OPEL MOKKA

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:29 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

BMW X1

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

VW/GOLF SPORTSVAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:28 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra K

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW/POLO

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:28 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa E

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:28 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308 SW

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:27 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

OPEL MOKKA X

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW/GOLF VII

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:25 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Prishtinë

ŠKODA SUPERB

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:24 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 19:51 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Speedfight 2  ·  Gjakovë

Shitet Peugeot Speedfight 2 50cc

580 EUR

26 Pri 01:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Yamaha Niken 900cc

12 400 EUR

12 Pri 20:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8

27 Jan 19:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Gollf 5 sport 2.0 TDI

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 06:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

OZ sparco 5x100 7j 17

450 EUR

05 Nën 23:27 Vetura  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Gjakovë

Shitet Ford Ranger

5 800 EUR

05 Tet 16:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne OZ Sparco 17

500 EUR

21 Sht 05:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes x-max 2012

3 200 EUR

14 Sht 11:52 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prizren

Bmw benzın 2.0

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 19:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Moler , Ngjyrosje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Tet 19:15 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Torpedo  ·  Skenderaj

Shitet terpedo 4006

35 EUR

28 Tet 18:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Torpedo  ·  Skenderaj

Shiter terpedo 4006

28 EUR

20 Sht 23:43 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Burim

Shes Astra

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 23:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Filter i ajrit K&N

35 EUR

26 Pri 23:58 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Mitrovicë

Golf 6

35 EUR

22 Pri 16:49 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Prishtinë

SHITET Range Rover VELAR

66 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Shk 21:56 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prishtinë

Skoda octavia RS 2.0 dizel viti 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 14:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Shiten: Grabuja, pllugu, kosa

19 Korr 07:34 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Pejë

prsh

23 Pri 01:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

vw Passat viti 2000 tdi (di) tkuqe 6 shpejtesi

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 09:18 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Rahovec

makin suvatimi

1 199 EUR

11 Shk 09:18 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Rahovec

makin suvatimi

1 199 EUR

09 Jan 13:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne per Audi VW

60 EUR

17 Nën 10:04 Vetura  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Pejë

Shitet dera 4 metra shum e rujtne

200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ly | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Lyerje Ly Lybra ly lyerje Lynx Lyft lyerje lyrje Ly

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione