Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Sht 01:29
Linku:
Vetura , Viti

Shiten 3 makina me targa të huaja të ardhur nga Zvicra

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 21:47
Linku:
Vetura , Viti

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 Tdi 81kw-110Ps PA DOGAN

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 19:01
Linku:
Vetura , Viti

OPEL COMBO 1.7CDTI 2007 RKS

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 19:43 Vetura , Viti

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 17:39 Vetura , Viti

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS DEFEKT VW BMW AUDI MERCEDES

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:37 Vetura , Viti

Blej Vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:16 Vetura , Viti

GOLF 6 1.6 2012 MANUAL RKS 230KM

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 Vetura , Viti

Tiguan R-Line 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 Vetura , Viti

Rang Rover SPORT Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 Vetura , Viti

BMW 535d xdrive M-packet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura , Viti

Caddy 1.9 TDI 2008 Manual Me Klim Rks 8 Muj

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:51 Vetura , Viti

Golf 7.5 1.6 TDI 2017 Automatik Dsg 115 Ps Me Dogan Te Pagua

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Vetura , Viti

Opel Zafira 1.7 Cdti 2014 Me 7 Ulse Me Dogan Te Paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Vetura , Viti

Seat Leon Fr 2.0 TDI 2015 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Vetura , Viti

Mercedes A class 180 CDI 2012 Automatik Avangarde RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:45 Vetura , Viti

Golf 6 Plus 1.6 TDI 2013 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:45 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 Vetura , Viti

Peugeot 5008 1.6 BlueHdi 2015 Automatik Me Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:44 Vetura , Viti

Peugeot 207 1.4 Benzin 2009 Manual RKS e Q’LAJMRUAR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 Vetura , Viti

Audi A4 2.0 TDI 2014 Automatik Quattro S’Line Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Vetura , Viti

Bmw Serie 1 118d 2013 Automatik Sport Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:43 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2015 Automatik Model Lounge Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 Vetura , Viti

Mercedes C200 CDI 2013 Automatik Avangarde Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Vetura , Viti

Polo 1.6 TDI 2018 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:12 Vetura , Viti

GOLF 7 PLUS 1.6 TDI 81 KW AUTOMATIK DSG VITI 2016 - PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Vetura , Viti

ŠKODA FABIA 1.6 TDI ECO-DIESEL VITI 12/2014 - PA DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Vetura , Viti

FORD CONNECT 1.8 TDCI 66 KW T230 MAXI VITI 2008 - PA DOGAN

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Vetura , Viti

Ww golf GT viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:52 Vetura , Viti

Ww caddy DSG 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:51 Vetura , Viti

Ww ceddy 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:51 Vetura , Viti

Ww LT viti 2005 me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:50 Vetura , Viti

Ww ceddy DSG 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:49 Vetura , Viti

Golf 7

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Vetura , Viti

Golf 7

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Vetura , Viti

Golf 7

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 Vetura , Viti

Opel astra 1.7 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:55 Vetura , Viti

Nisan navara 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:35 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Viti

Guma per Lop

Sot 10:32 Vetura , Viti

Mini cooper sd

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Polo Golf 5 Vetura Mercedes shqiperi Passat 3c Opel combo Kombi Ford Opel vektra bmx Audi 100 bmw 1 Golf 6 Golf 3 Ww caddy Mercedes 220 Benzin Pikapa Shes blej Audi a4 automatik Golf Golf 7 Imt 539 Pasat Seat cordoba Astra mercedez 190 Ford focus SEAT ibiza Seat leon Gollfe6 toyta 043 702 706 Gollf4 Pezho Golf 5 automatik Benzin 2005 Citroen berlingo Imt 560 skoter Citroen c4 mercedez dizell 190 bmw 325 Ford mondeo x5 E kombi mercedes sprinter a class bmw 325 dizell 2.5 Opell zafira golf 2 nga zvicrra golf.4 pacifik Korz Pas Tauran automatik -1 OR 2+134-134-1=0+0+0+1 045513630 -1' OR 2+868-868-1=0+0+0+1 -- -1 OR 2+880-880-1=0+0+0+1 -- -1 OR 3*2<(0+5+134-134) -1' OR 3*2<(0+5+868-868) -- -1 OR 3*2<(0+5+880-880) -- -1 OR 3*2>(0+5+134-134) -1' OR 3*2>(0+5+868-868) -- -1 OR 3*2>(0+5+880-880) -- -1 OR 3+134-134-1=0+0+0+1 -1' OR 3+868-868-1=0+0+0+1 -- -1 OR 3+880-880-1=0+0+0+1 -- 218' audia4 Autosallon bini mator skuter mercedes 410 d opell combo Pollo 1.4 VW Caddy Vw elte 0FrJV46E';select pg_sleep(570); -- -1' OR 2+123-123-1=0+0+0+1 or 'cBnir8j6'=' -1 OR 2+114-114-1=0+0+0+1 -- -1 OR 2+103-103-1=0+0+0+1 -1' OR 2+47-47-1=0+0+0+1 or 'UllD9rK4'=' -1 OR 2+469-469-1=0+0+0+1 -1' OR 2+468-468-1=0+0+0+1 or 'lJIwk6pN'=' -1 OR 2+459-459-1=0+0+0+1 -1' OR 2+452-452-1=0+0+0+1 -- -1' OR 2+445-445-1=0+0+0+1 or 'j774rUWB'=' -1' OR 2+443-443-1=0+0+0+1 -- -1' OR 2+437-437-1=0+0+0+1 or 'TdhJfoHa'=' -1' OR 2+437-437-1=0+0+0+1 -- -1' OR 2+428-428-1=0+0+0+1 -- -1' OR 2+424-424-1=0+0+0+1 -- -1' OR 2+419-419-1=0+0+0+1 or 'RKIzldjg'=' -1' OR 2+416-416-1=0+0+0+1 or 'AzJcvtLA'=' -1 OR 2+412-412-1=0+0+0+1 -- -1' OR 2+408-408-1=0+0+0+1 -- -1 OR 2+398-398-1=0+0+0+1 -1' OR 2+395-395-1=0+0+0+1 --

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione