Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje - Shpallje për Vetura, Automjete, Makineri bujqësore etj të reja dhe të përdorura në shitje

MerrJep ka një përzgjedhje të madhe të makinave të reja dhe të përdorura për shitje. Në një përpjekje për t'i bërë gjërat më të lehta për klientët tanë, ne kemi bashkuar të gjithë inventarin tonë të makinave në shitje në një vend.

Pavarësisht nëse kërkoni vetura, traktorë, motorë, ATV, makina të dëmtuara për pjesë, makina në shitje dhe pjesë këmbimi për makina, tek mund t'i gjeni ato që ju nevojiten.

Dje 20:38
Linku:
,

Golf 7, 1.6 TDI Automatik

123 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:10 ,

VW PASSAT 3C 2.0 DSG-automatik -2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:45 ,

Shes pasat 2

1 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:34 ,

Škoda Fabia 1.4 TDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 ,

MERCEDES BENZ E200-9G-TRONIC 2017 W213

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:06 ,

AUDI A3 2.0 TDI MODEL FACELIFT SPORTBACK S LINE

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 ,

Prodhuesi: Mercedes Modeli:

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 ,

Shitet Audi A4 - 2.0 TDI - Quatro - 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:30 ,

BMW 335i E93 AUTOMATIK M-Packet Sport I doganuar

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Shitorja ,

SHES GOLF 7 DIESEL 2.0 TDI FULL OPSJON EXTRA I DOGANUR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:16 ,

Merceds kombi me 6 ulse mjet pune pa dohane

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:06 ,

PASSAT B7 1.6 TDI EDITION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 ,

Peugot 1.6 Automatik

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

SHES T5 2.5 tdi …..

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:51 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG BLUEMOTION MODEL CUP

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

Peugeot 307 2.0 HDI Diesel Manual 6 Shpejtesi+R 2007 Facelif

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:04 ,

Kombi 2.4 dizell

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:31 ,

Golf 6 Gtd

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 ,

OPEL ASTRA J CDTI EDITION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

Shiten ose nrrohen

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:59 ,

T4 Transporter Rks 4 Muaj - 96

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:18 ,

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 DISTRONIC Vetem dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

KOMBI T5 M 1.9 TDI V 2007 ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:30 ,

KOMBI T5 1.9 TDI 2009 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI CHROME EDITION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 ,

Golf 6 Tdi Higeline

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58 ,

GOLF 5 1.9 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com - është faqja më e vizituar në vendin tonë për shit-blerje të automjeteve të reja dhe automjeteve të përdorura me mbi 70,000 vizitorë në ditë!


Gjeni makinën që ju duhet


Merr-Jep është vendi më i mirë për të gjetur makinën tuaj të ardhshme, pavarësisht nëse doni një makinë të re apo të përdorur, kamion apo motor.


Ne kemi një inventar të gjerë të makinave në shitje nga të gjitha markat dhe modelet kryesore. Përveç shpalljeve për vetura në shitje të markave dhe modeleve të ndryshme si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe të tjera që ne ofrojmë, në këtë kategori ju mund të gjeni edhe:


Motoçikleta nën 50cc dhe mbi 50 cc - Të reja dhe të përdorura


MerrJep është zgjidhja juaj për të gjitha modelet dhe markat e motorrëve. Ne kemi zgjedhjen më të madhe të motoçikletave, ATV-ve dhe skuterëve.


Tek ne mund të gjeni modelet e fundi të motoçikletave nga ATV, Honda, Suzuki, Aprillia, Piaggio etj. Pavarësisht në jeni duke kërkuar motorra të ri apo të përdorur, ne ju ofrojmë ndihmën tonë për të gjetur një përshtatje të përsosur për ju.Kompani transporti brenda dhe jashtë Kosovës.


Auto Transport


Kur keni nevojë të transportoni automjetin tuaj nga një vend në tjetrin, ju dëshironi dikë që është i besueshëm, i sigurt dhe me përvojë. Ju duhet të gjeni një kompani që do të transportojë automjetin tuaj me kujdes dhe të bëjë gjithçka që është e mundur për t'u siguruar që makina juaj të mbërrijë e padëmtuar në destinacionin tuaj.

Në MerrJep ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë opsionesh kur bëhet fjalë transport automjetesh nga Gjermania, Zvicrra dhe vende tjera europiane. Pjesa më e mirë është që ju të mund të krahasoni këto tarifa dhe paketa në mënyrë që të merrni ofertën më të mirë të mundshme.


Makineri bujqësore


Blini makineri bujqësorë nga lista e makinerive bujqësore në MerrJep. Ne kemi të listuara për shitje pajisje bujqësore të reja dhe të përdorura në Kosovë. Nga traktorët e rinj te traktorët e përdorur dhe nga mjetet e fermës tek pajisjet e fermave, ne i kemi të gjitha. Ne gjithashtu shesim një larmi të pjesëve dhe aksesorëve për makineritë tuaja bujqësore të markave John Deere, New Holland, Massey Ferguson dhe më shumë.


Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës


Blerja e një makine shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione