Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Lipjan

RS-modele , 5
S-modele , 8
TT , 5
100 , 14
200 , 2
80 , 467
90 , 41
A1 , 6
A2 , 12
A3 , 141
A4 , 301
A5 , 23
A6 , 237
A7 , 18
A8 , 53
Allroad , 3
Cabriolet , 2
Q3 , 5
Q5 , 22
Q7 , 22
RS7 , 1
S1 , 1
SQ5 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:24 Vetura , Lipjan

Audi 80 b4 2.0 benzin

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:24 Vetura , Lipjan

Audi 80 1.8 benzin plin

1 035 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:02 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA ��️��

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Vetura , Lipjan

Audi A6 S Line \ 045290107

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:21 Vetura , Lipjan

Audi Q7

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 18:13 Vetura , Lipjan

Shitet Audi A3 me RKS

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Sht 10:28 Vetura , Lipjan

Audi a4☎️045-80-11-55

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:06 Vetura , Lipjan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Sht 17:23 Vetura , Lipjan

audi Q5 2.0tdi 4X4 Quatro

21 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 04:51 Vetura , Lipjan

Audi A7 Sportback 3.0 TDI V6 Quattro S Tronic

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Sht 23:05 Vetura , Lipjan

Shitet Audi A4 2010, 2.0 dizel, manual,7800 euro

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Sht 13:33 Vetura , Lipjan

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Sht 17:05 Vetura , Lipjan

Shitet Audi A4 2.0 2008 Tdi Anglez

3 600 EUR

15 Sht 22:32 Vetura , Lipjan

Audi A4, 2.0 TDI, Automatik, 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 17:37 Vetura , Lipjan

Audi a4 ☎️045-80-11-55☎️

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 22:27 Vetura , Lipjan

Audi Q7 3.0TDI 2013 ��������������

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Sht 00:57 Vetura , Lipjan

AUDI A4 .2.0 .TDI AUTOMATIK

6 600 EUR

08 Sht 17:13 Vetura , Lipjan

Audi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 16:26 Vetura , Lipjan

shes audi a4 2.0 disel pa dogan ��������

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 20:40 Vetura , Lipjan

Audi A6 50 TDI quattro

39 000 EUR

31 Gush 19:00 Vetura , Lipjan

audi q5 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 19:00 Vetura , Lipjan

audi q5 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 19:00 Vetura , Lipjan

Audi Q7

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 14:01 Vetura , Lipjan

Audi Q7

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 14:47 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0TDI AUTOMATIK VITI 2013

12 600 EUR

22 Gush 20:46 Vetura , Lipjan

prodaja

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Gush 01:56 Vetura , Lipjan

Mask per audi a6

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Gush 04:01 Vetura , Lipjan

Audi A3 2.0 dizel

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 10:13 Vetura , Lipjan

Audi A4 2.0 TDI Automatik esapo ardhur nga ����

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 11:06 Vetura , Lipjan

Audi A6 Sline

10 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 04:17 Vetura , Lipjan

Audi A3 2.0 TDI manual 2010 ne gjendje perfekte me te gjit

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 12:51 Vetura , Lipjan

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Gush 13:06 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Korr 11:26 Vetura , Lipjan

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 04:41 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 16:25 Vetura , Lipjan

Shitet ndrrohet audia

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Korr 02:25 Vetura , Lipjan

audi a4 ����

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 17:48 Vetura , Lipjan

Shes lug per liber mbi 14 tona

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Korr 11:23 Vetura , Lipjan

Audi a6 2.0

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Korr 20:56 Vetura , Lipjan

Audi A4 Full Sline

69 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 00:33 Vetura , Lipjan

AUDI A4 /2.0 AUTMATIK SUPERGJENDJE

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 07:14 Vetura , Lipjan

Audi A4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 15:07 Vetura , Lipjan

Shiten karrocat me vegla pune

850 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 15:07 Vetura , Lipjan

Karroca me vegla pune

850 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 20:09 Vetura , Lipjan

audi a4

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 12:52 Vetura , Lipjan

Audi A6 3.0 S-Line

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Qer 15:28 Vetura , Lipjan

Shes audin a6 2001 3.0 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:34 Vetura , Lipjan

AUDI 80 B2 Quattro 4x4

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione