Audi | Lipjan | Makina | Vetura

Audi , 936
Opel , 48
Fiat , 19
BMW , 15
Renault , 11
Ford , 6
Peugeot , 5
Seat , 4
Toyota , 2
Chrysler , 2
Acura , 2
Lada , 1
Dacia , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi , kategori Vetura , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 20:00 ,

Renault Modus 1.6b Automatik. Viti 2008. Rks 1 vit.

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 ,

AUDI A1 1.6 TDI..2012..Automatik..Stronic

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 ,

Mercedes Vaneo

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:40 ,

Seat Altea 1.9TDI

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:39 ,

Golf 4

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:39 ,

Renault Megane

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:38 ,

Opel Astra

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:38 ,

BMW 320d Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:33 ,

Shes xhipin 4x4 me klim rks

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 ,

AUDI Q5 S-LINE 2.0TDI QUATTRO AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:57 ,

Audi A3 2.0Tdi Automatik 3X-Sline Panoram 2014 1Vit Regjistr

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:56 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:26 ,

Shes Audi A6

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:06 ,

Audi A3 1.6 ultra

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:49 Shitorja ,

Audi A8 4.2 TDI MATRIX Selection-Design ' Quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:42 ,

Audi A4 1.9-TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:15 ,

Audi A4 2.0 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:48 ,

Vetura

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 21:18 ,

Touran AUTOMATIK DSG *** 7 ulese ***

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 23:08 ,

shitet audi

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 22:11 ,

Shitet Audi A5 Quattro ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 21:54 ,

Audi a6 2008 2.7 v6

7 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 09:37 ,

Audi A6 quattro

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 20:29 ,

audi 80 1.8 auttomatik

999 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 17:27 ,

AUDI A4

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 17:01 ,

Audi A7 3.0Tdi Quattro 2011 7Muj regjistrim Full Opcione

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:41 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Shk 01:33 ,

Audi A8 4.0 Tdi Quattro Viti 2006 Full Opsione RKS 6 muj

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:46 ,

AUDI A4 2.4 Benzin Automatik Rks 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 22:29 ,

Audi B4 1.9

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 20:01 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Shk 11:37 ,

Bmw x3

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 09:55 ,

AUDI A6 QUATRO 245 PS TDI AUTOMATIK FULL OPSION

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 08:44 ,

AUDI A6 QUATRO 245 PS TDI AUTOMATIK FULL OPSION

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 11:01 ,

Audi a6 2008 2.7 v6

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 19:38 ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 245 PS VITI 2012 SUPER GJENDJE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 13:31 ,

Audi A3

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim