Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 5 Të gjitha në Prishtinë

518 , 12
520 , 304
523 , 9
524 , 30
525 , 317
528 , 17
530 , 630
535 , 66
540 , 8
550 , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:46
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 12:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 12:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 520 D 2018 LUXORY LINE XDRIVE

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:42 Vetura , Prishtinë

BMW E60 530 NE GJENDJE PREFEKTE

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D FACELIFT VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 Vetura , Prishtinë

BMW GT 535D 3.0D PANORAM 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:46 Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:44 Vetura , Prishtinë

BMW GT 530 DIESEL AUTOMATIK PANORAM

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:39 Vetura , Prishtinë

Blej vetura BMW MERCEDES VW Defekt Aksident PaDoga

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:03 Vetura , Prishtinë

BMW 520 D Xdrive

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520 D Viti 2011 Full Rks 8 Muj + 383 44 838 848 + 383

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520D D M-Pacet Viti 2013 Full Me Dogan + 383 44 838 84

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:35 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:34 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 11:28 Vetura , Prishtinë

BMW 520D SPORT PACKET 184 PS AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:11 Vetura , Prishtinë

BMW 530d xDrive M-Package (Facelift) viti 2014

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:10 Vetura , Prishtinë

Bmw 530 Xdrive

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:09 Vetura , Prishtinë

Bmw 530e M-Paket

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:02 Vetura , Prishtinë

Makina Per Pastrim Gjeneral

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Sht 23:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
19 Sht 13:05 Vetura , Prishtinë

Shes/Ndrrojm Bmw 525d AUTOMATIK

6 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Sht 08:38 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 23:42 Vetura , Prishtinë

BMW GT 530d 8G 2010 I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 23:35 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW E60

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Sht 22:50 Vetura , Prishtinë

Bmw e39 530d automatik

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 22:42 Vetura , Prishtinë

Bmw Gt 535d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 13:19 Vetura , Prishtinë

Bmw gt 535d

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:14 Vetura , Prishtinë

Bmw 520 M Packet

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 12:58 Vetura , Prishtinë

shitet

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 18:40 Vetura , Prishtinë

BMW G30 - 530xDRIVE M-SPORT - 2017 - 044110606����

35 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 06:05 Vetura , Prishtinë

Kerkoj bmw 530 e39

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 20:00 Vetura , Prishtinë

BMW 530d g30 full extra

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 10:27 Vetura , Prishtinë

Bmw 520D 2013

5 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 09:05 Vetura , Prishtinë

Shes BMW520D

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 09:02 Vetura , Prishtinë

BMW 535D XDRIVE

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Sht 22:16 Vetura , Prishtinë

Bmw 535 d

18 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 18:25 Vetura , Prishtinë

Makin ne shtije

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw G30 520d X-drive M-sport

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 18:11 Vetura , Prishtinë

Bmw 525 x-drive 201/

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 18:11 Vetura , Prishtinë

Bmw 525 x-drive 201/

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 16:57 Vetura , Prishtinë

Vetura BATMAN 3.0TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Sht 08:00 Vetura , Prishtinë

Ne Shitje BMW 530d XDrive G30

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 19:43 Vetura , Prishtinë

BMW 530d XDrive M

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 19:02 Vetura , Prishtinë

BMW 525d xDrive 2016 AUTOMATIK

13 200 EUR

02 Sht 10:29 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 18:48 Vetura , Prishtinë

BMW F10 520D 2010

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 19:05 Vetura , Prishtinë

Bmw 520D GT 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 19:03 Vetura , Prishtinë

Bmw 520D GT-2015 viti

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione