Prishtinë | Makina | Vetura | BMW | 530

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 530 | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:01 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturav

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 ,

BMW GT 530D XDrive Vp. 2010 Rks 6 muaj

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

BMW F10 530D 3.0 FACELIFT VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:39 ,

Bmw 530 XDrive Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:26 ,

Bmw 530d G30 Xdrive 201&

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:31 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 ,

shes bmw 530 full opsion ndrrim i mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:14 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:52 ,

BMW 530 M-PACKET AUTOMATIK VITI 2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:01 ,

Bmw e39 530D Facelift 2001

3 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:11 ,

Blej vetura BMW MERCEDES VW Defekt Aksident PaDoga

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 19:12 ,

I BLINDUAR! BMW 530D, 2001, E39 - NDËRROHET / SHITET

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 21:12 ,

BMW 530d xdrive

17 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 07:44 ,

Braniku mrapa M-Paket për BMW 5 Series g31

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Pri 22:01 ,

Fellne BMW M-PACKET

460 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 22:00 ,

BMW 530D E ZEZE -

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 13:36 ,

BMW shitet

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 01:27 ,

bmw f10

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 20:27 Shitorja ,

BMW 530 X drive M

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 12:47 ,

Bmw F10 530d M/paket 2011 full opcion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:02 ,

Bmw F10

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:15 ,

SHITET KUKA PËR BMW 5

50 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 15:57 ,

BMW 530 D m paket full extra

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 09:45 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Mar 09:42 ,

Shitet Goma Rezerv 17qe Per Bmw Seri 5.. X3 X4 etj

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Mar 14:16 ,

ipet lokali me qira

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 14:51 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 19:29 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 13:43 ,

BMW 530 facelift

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:26 ,

Blej Vetura te AKSIDENTUAR

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Mar 18:04 ,

BMW 530D •M-PACKET EDITION ••AUTOMATIK•FACELIFT ,MODEL 2010

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:13 ,

Pasqyre per BMW 2015 facelift

200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 23:46 ,

BMW 520i Touring

7 777 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 10:12 ,

Shes Bmw 530d Viti 2012 Full opsion U SHITT

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 00:17 ,

Bmw 530 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 23:51 ,

Kompensim vetura kombi

3 333 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 15:11 ,

Shes Bmw 530d Viti 2012 Full Opsion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 13:44 ,

Rng—bejm punime fasada gled dyre dritare kompenzim

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 18:08 ,

Bejm Kodime Te Ndryshme

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 09:09 ,

Bmw GT 530d. xDrive 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 10:54 ,

Shes Branika Dhe Praga Te BMW E60

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 17:37 ,

Shes Bmw 530xd

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 21:55 ,

Bmw 530 GT x-driver

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 13:18 ,

Shes Bmw gt 530D 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 11:36 ,

Shes Bmw GT 530D 2015 kerri esht tiptop

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Shk 08:43 ,

Shes fellne 17 she me goma continental

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Shk 07:49 ,

Auto Arianiti Blejm Bmww pa dogan te gjitha Serit

555 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 16:15 ,

Bmw 530d

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 530 | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione