Prishtinë | Makina | Vetura | BMW | 520

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 520 | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:10 Shitorja ,

Bmw 520d Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31 ,

Çelës me 2 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

17 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:14 ,

BMW 520 dizel 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:53 ,

Iphone 8 64gb

190 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 15:52 ,

Shes BMW 520d Standheitzung Head-up display

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 18:04 ,

Bmw 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 14:46 ,

Shiten ose ndrrohen

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 09:32 ,

Shesim Bishta Per Sopata

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Mar 13:48 ,

Shitet BMW 520D

23 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 13:50 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:32 ,

Shes

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:03 ,

BMW 520D

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 10:49 ,

Shitet vetura ne gjendje te mir

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 00:00 ,

BMW 520D

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 17:10 ,

BMW 520 D

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 13:02 ,

BMW 520 d

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 23:44 ,

Shes bmw 520i drrim pikap

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 12:39 ,

Shes veturen

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 17:16 ,

Shes bmw f10

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 23:53 ,

Bmw f10

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:20 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 16:46 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

14 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 14:45 ,

bmw 520d xdrive Mpaket viti 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 22:14 ,

Shitet BMW 520d facelift e aksidentuar

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 10:14 ,

BMW 520D viti i prodhimit 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 22:02 ,

BMW 520 D

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 11:20 ,

Shes Bmw 520 xdrive

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 21:50 ,

BMW

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 17:05 ,

BMW 520 E39 Automatik

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 12:23 ,

Bmw

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 12:14 ,

BMW 520D F10 M-Packet Automatik

12 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 21:09 ,

Shitet Bmw 520D

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 09:47 ,

Bmw 520D

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 15:25 ,

Shitet bmw 520i

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 20:29 ,

bmw shitet ose ndrrim

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 00:47 ,

Bmw 520d Msport

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 520 | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione