Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Buick Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Buick | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Qer 14:14 Vetura  ·  Buick  ·  Electra  ·  Fushë Kosovë

Shitet auto larja

2 000 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Maj 14:00 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Besianë

T4 kombi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Pri 05:27 Vetura  ·  Buick  ·  Regal  ·  Prishtinë

Audi rs3

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Dhj 19:03 Vetura  ·  Buick  ·  Skylark  ·  Skenderaj

t2 t3 t4

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Nën 22:56 Vetura  ·  Buick  ·  Electra  ·  Lipjan

Golfi

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Pri 21:04 Vetura  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Ferizaj

Shitet!

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 11:17 Vetura  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Ferizaj

Buick Enclave

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gush 19:59 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

GOLF 3

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 15:06 Vetura  ·  Buick  ·  Electra  ·  Pejë

shitet ne gjendje te rregullt

3 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 12:44 Vetura  ·  Buick  ·  Regal  ·  Burim

Shitet vetura Buick Regal vetur historike

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 22:24 Vetura  ·  Buick  ·  Electra  ·  Malishevë

Shiten

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 13:31 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Goma dimrit

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 14:36 Vetura  ·  Buick  ·  Regal  ·  Burim

Shitet Vetura BUICK REAGAL

7 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 10:56 Vetura  ·  Buick  ·  La Crosse  ·  Burim

Maqin per prejn e drunve

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 21:15 Vetura  ·  Buick  ·  Electra  ·  Prizren

shitet golldani

920 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Qer 00:03 Vetura  ·  Buick  ·  Regal  ·  Skenderaj

Aporat per saldim me tel

115 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Jan 18:06 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Cedi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 05:31 Vetura  ·  Buick  ·  Roadmaster  ·  Fushë Kosovë

Blej mercedes 190-200-250-me qmim 200-800 me regji

400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 12:59 Vetura  ·  Buick  ·  Century  ·  Prishtinë

shes karrika i lkur me xemje

150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 10:18 Vetura  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Prishtinë

Buciklet

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 16:58 Vetura  ·  Buick  ·  Le Sabre  ·  Deçan

BUICK LESABRE LIMOUSINE

9 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Tet 18:56 Vetura  ·  Buick  ·  Electra  ·  Mitrovicë

Shes burgi dheu

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Tet 19:37 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Shitet golf 2

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 12:59 Vetura  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Prishtinë

Shitet Buick Enclave cxl Amerikan

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Shk 12:32 Vetura  ·  Buick  ·  Le Sabre  ·  Ferizaj

shitet pasati 5muj regjistrim

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 16:30 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 23:44 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Pejë

citroen jumpy pikap

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 13:08 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Deçan

Pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 19:06 Vetura  ·  Buick  ·  Skylark  ·  Malishevë

youamaha

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Qer 00:29 Vetura  ·  Buick  ·  Riviera  ·  Fushë Kosovë

⚽ushit flm⚽

36 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 11:17 Vetura  ·  Buick  ·  Regal  ·  Gjakovë

Yamaha 250cc

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 13:56 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Pejë

VW Golf 2 urgjent

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
09 Sht 16:20 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Buick

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 11:54 Vetura  ·  Buick  ·  Century  ·  Gjilan

+488

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 16:37 Vetura  ·  Buick  ·  Skylark  ·  Dardanë

Pikapi 1.9 disel i thjesht


Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 16:47 Vetura  ·  Buick  ·  Electra  ·  Prishtinë

Shitet ose nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Tet 12:50 Vetura  ·  Buick  ·  Electra  ·  Ferizaj

Shitet Buick Electra - Urgjent

3 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Gush 13:04 Vetura  ·  Buick  ·  La Crosse  ·  Gjilan

vetur

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 19:59 Vetura  ·  Buick  ·  Electra  ·  Ferizaj

Shitet Buick Electra -Urgjent

Viti: 1985
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 22:29 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

vetura breshk-harlie

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 22:30 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Prizren

shes-veturen buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Jan 22:04 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Buick benzin -03

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Dhj 14:31 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Prizren

SHES VETUREN BUICK RENDEZVOUS

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 09:54 Vetura  ·  Buick  ·  Electra  ·  Ferizaj

buick

6 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Nën 14:22 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Sht 13:37 Vetura  ·  Buick  ·  Skylark  ·  Prizren

Oltaimer

14 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Sht 10:22 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Prizren

shes - veturen bucik rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Gush 10:56 Vetura  ·  Buick  ·  Electra  ·  Ferizaj

Buick Electra -85

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Gush 16:38 Vetura  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Buick | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione