Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

oldtimer - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 19
Opel , 15
Ford , 11
Fiat , 9
Audi , 8
Jaguar , 4
Zastava , 3
Chevrolet , 2
Peugeot , 2
Porsche , 2
Renault , 2
Škoda , 2
Volvo , 2
Cadillac , 1
Corvette , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Toyota , 1
Trabant , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe oldtimer,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj oldtimer Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Sht 20:13 Vetura , Drenas

Mercedes w123

4 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 18:27 Vetura , Pejë

Mercedes 500 SE S Klas Full Opcione Oldtimer

19 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 01:51 Vetura , Gjakovë

Mercedes w124 200D automatik me klime

5 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:24 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz 450 SE W116

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 13:09 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz - SL-300 Cabrio R129

22 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 01:47 Vetura , Prishtinë

Mercedes w124 300TD

5 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 01:39 Vetura , Ferizaj

BMW E 30 2.7 Benzin Oldtimer

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 04:01 Vetura , Prizren

Oldtimer Ford Taunus

5 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Gush 04:01 Vetura , Prizren

Oldtimer Ford Taunus

5 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Gush 08:23 Vetura , Gjilan

Vetur oldtimer

5 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 22:05 Vetura , Drenas

fiat 126

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Gush 22:04 Vetura , Drenas

Mercedes w123

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 10:30 Vetura , Ferizaj

Jaguar XJ6 Oldtimer

14 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Korr 17:46 Vetura , Besianë

Shitet Mercedes Benz S class 300 OLDTIMER

2 400 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 15:19 Vetura , Prishtinë

BMW -Oldtimer

Viti: 1984
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 23:34 Vetura , Prizren

Opel Ascona

Viti: 1986
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Pri 00:58 Vetura , Skenderaj

OLDTIMER, MERCEDES BENZ 190 C- Viti 1963

25 000 EUR

11 Pri 18:29 Vetura , Gjakovë

Oldtimer Mercedes W126 Sec

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 22:00 Vetura , Drenas

mercedes 123

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 09:49 Vetura , Gjakovë

Mercedes - Oldtimer

27 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 16:18 Vetura , Prishtinë

��BLEJ Mercedes w123 -w126 me Cmim te arsyshem ��

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Shk 12:35 Vetura , Prishtinë

Oldtimer Bmw ne shitje

5 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 23:16 Vetura , Prishtinë

Oldtimer

Viti: 60-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 11:47 Vetura , Drenas

Bmw e30 Oldtimer rks 10 muj

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Drenas

AUDI 100 quattro Oldtimer

2 700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: > 500 000
29 Nën 21:06 Vetura , Drenas

Opel kadett 1.2 s oldtimer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Nën 20:00 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 316 OLDTIMER

15 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Nën 18:01 Vetura , Drenas

Blej old timer

02 Nën 00:48 Vetura , Fushë Kosovë

blej vw beetle kabriolet

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 19:07 Vetura , Klinë

Mercedes-Benz SLC 450 Oldtimer

26 Gush 00:05 Vetura , Drenas

Mercedes 123

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Gush 13:51 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Manta A 1973 oldtimer

30 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Gush 15:52 Vetura , Zubin Potok

Austin 1300

700 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Korr 14:54 Vetura , Pejë

Vetura Klasike (Oldtimer) Volkswagen Käfer JEPET ME QERA ….

Viti: 70-at
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Korr 22:11 Vetura , Prishtinë

OLDTIMER BMW LS 700 - Viti 1959

Viti: 50-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 01:22 Vetura , Prizren

Oldtimer Jaguar MK9 1959

23 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Qer 23:49 Vetura , Prizren

Oldtimer Jaguar MK9 1959

23 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 23:54 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet golfi 1 oldtimer ne gjendje shum te mir

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 08:59 Vetura , Skenderaj

AUDI FOX OLDTIMER

760 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 01:05 Vetura , Skenderaj

Opel Kddet D SR coupe Oldtimer

2 700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Shk 00:25 Vetura , Skenderaj

Opel Ascona A 1972

1 450 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 23:25 Vetura , Prishtinë

Oldtimer

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Jan 20:35 Vetura , Therandë

shes Oldtimer

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Dhj 15:32 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 20:08 Vetura , Prizren

Fiat Punto 1.1 Benzin 1997 RKS Gjendja Perfekte

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 15:39 Vetura , Shtime

Shitet-Ndrrohet Oldtimer Amerikan!

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Tet 10:02 Vetura , Skenderaj

llada

950 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Tet 01:10 Vetura , Drenas

mercedes w123

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Korr 12:25 Vetura , Dardanë

Bmw 318i Oldtimer

7 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj oldtimer | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Oldtimer në kategorinë Makina
  • oldtimer në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Scirocco
  • oldtimer në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 240
  • oldtimer në kategorinë Vetura | Alpina
  • oldtimer në kategorinë Vetura | Ford | Mustang
  • Oldtimer në kategorinë Vetura | Zastava | 128
  • oldtimer në kategorinë Vetura | MINI | Cooper S
  • oldtimer në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 500
  • oldtimer në kategorinë Vetura | Jaguar
  • Oldtimer në kategorinë Vetura | VW Volkswagen

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione