Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Reno kango - Vetura Të gjitha në Kosovë

Renault , 401
Audi , 17
Opel , 10
BMW , 8
Peugeot , 7
Ford , 6
Fiat , 4
Citroën , 3
Nissan , 2
Škoda , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 1
Hyundai , 1
MINI , 1
Seat , 1
Smart , 1
Toyota , 1
Volvo , 1
Wartburg , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Reno kango,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Reno kango Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:55 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:53 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:53 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 50 TDI QUATTRO 3xSline I DOGANUAR

28 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:44 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR RKS

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:12 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI 2015 me dogan Auto Faiku

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:10 Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 GT Line 1.6d 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:09 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5 Variant 1.6 TDI 2017 ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:05 Vetura , Ferizaj

Seat Leon 1.6 TDI Automatik 2014 me dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:48 Vetura , Prishtinë

BMW 640D M Sport 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:46 Vetura , Prishtinë

Mercedes GL 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:43 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:54 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

10 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:52 Vetura , Ferizaj

CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI AUTOMATIK 2013

8 299 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:07 Vetura , Prishtinë

SHES RENO KANGO 1.5 DIZELL PA DOGAN VITI 2011 MANUEL ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:40 Vetura , Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Sht 12:38 Vetura , Gjilan

Peugeot Partner 1.9D Pikap

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Sht 05:57 Vetura , Ferizaj

PASAT B7 2.0 TDI RKS VITI 2014 QMIMI 9000 eur ☎️044280873

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:57 Vetura , Gjilan

Reno Kangoo 1.9 Dizel,Rks:28.05.2024,tip-top,05…………….

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 23:29 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 12:40 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI Rline DSG Automatik RKS 02/2024

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 12:21 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI Rline DSG Automatik RKS 02/2024

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 10:51 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0 TDI DSG Automatik Model 2016 RKS 06/2024

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 10:50 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0 TDI DSG Automatik RKS 06/2024 Model 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 09:06 Vetura , Gjilan

Renault Kangoo 1.9 Dizel,Rks:28.05.2024,Ekonomik,Tip-Top,05

2 200 EUR

01 Sht 20:46 Vetura , Pejë

Shes Reno Kango

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 18:40 Vetura , Prishtinë

BMW X3 20D M Paket

15 500 EUR

29 Gush 23:02 Vetura , Gjilan

Reno Kango 1.9 D

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 19:43 Vetura , Drenas

ISHITUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Gush 16:42 Vetura , Drenas

Reno Kango 1.9 disell 2004

1 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Gush 01:47 Vetura , Gjilan

Pick up Renault Kango 1.5 cdi

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 10:36 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Gush 18:19 Vetura , Pejë

Reno kango

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 14:57 Vetura , Drenas

Reno

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 22:51 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI Rline DSG Automatik Full Opsion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 21:58 Vetura , Ferizaj

Shes kombi citroen jumper 2.5 d rks i sakduar 1700 eu

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 09:30 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 09:46 Vetura , Prishtinë

Blej Komba Per Pjes

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 11:57 Vetura , Ferizaj

Subaru Outback Automatik 4x4, 2.0 dizel,2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 12:09 Vetura , Ferizaj

Renault Kango

1 800 EUR Price Reduced

05 Korr 19:21 Vetura , Skenderaj

reno kango.1.5 dci pa dogane

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 06:10 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 Sline Automatik

8 900 EUR

25 Qer 17:43 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Qer 08:43 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI Rline DSG Automatik Model 2012 RKS 02/2024

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 16:22 Vetura , Prizren

Mercedes CLS 350 shitet Ndrohet 049 567 443

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 11:24 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Reno kango | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione