Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

old timer - Vetura Të gjitha në Kosovë

Peugeot , 40
Opel , 8
Audi , 7
Zastava , 6
Fiat , 5
Ford , 4
BMW , 2
Chrysler , 2
Toyota , 2
Jaguar , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
MG , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe old timer,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj old timer Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Sht 20:13 Vetura , Drenas

Mercedes w123

4 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Sht 01:51 Vetura , Gjakovë

Mercedes w124 200D automatik me klime

5 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 17:37 Vetura , Prizren

Old Timer MG T Type 1971

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Sht 17:13 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer me RKS.

2 450 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Sht 11:31 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer RKS.

3 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Sht 21:50 Vetura , Pejë

Mercedes Benz 2.2 Disel Old Timer -1972-

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 12:50 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 benzin 2.7 viti 1980 old timer me RKS.

3 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Gush 19:11 Vetura , Burim

Mercedes Benz S420 old timer

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 13:08 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 me RKS .

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Gush 05:31 Vetura , Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 22:05 Vetura , Drenas

fiat 126

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Gush 22:04 Vetura , Drenas

Mercedes w123

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 06:07 Vetura , Prishtinë

Golf 2 old timer 165mij kilometra

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Korr 05:45 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer RKS.

37 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Korr 17:13 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer RKS.

4 200 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 15:51 Vetura , Gjakovë

Mercedes

12 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Qer 07:24 Vetura , Klinë

VW Buba-Beetle/Nderrohet

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Maj 18:15 Vetura , Prishtinë

SL clas

11 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes SL old timer

11 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes SL old timer

11 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes SL old timer

11 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:34 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer RKS.

27 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Pri 21:05 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer.

35 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Pri 18:06 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin old timer me RKS

38 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 00:47 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer.

42 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 23:44 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer.

41 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 23:31 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer.

42 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Pri 23:34 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer.

41 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Mar 21:15 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer RKS.

42 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Mar 22:00 Vetura , Drenas

mercedes 123

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 21:44 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer.

42 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Shk 14:45 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer RKS.

42 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Shk 21:46 Vetura , Malishevë

Shitet Audi 80 B2 1985

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 17:31 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer.

42 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Shk 11:29 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer.

42 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Jan 20:28 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer.

42 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 22:48 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer RKS.

4 100 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 09:00 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer RKS.

4 200 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Jan 23:57 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer.

4 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Dhj 23:32 Vetura , Prizren

shitet benci

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 23:32 Vetura , Prizren

shitet gjipi

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 18:06 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 V6 old timer.

4 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Dhj 19:44 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 V 6 old timer.

4 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Nën 19:27 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 V6 old timer.

4 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 18:08 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 V6 old timer.

4 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Nën 18:01 Vetura , Drenas

Blej old timer

02 Nën 00:48 Vetura , Fushë Kosovë

blej vw beetle kabriolet

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 15:09 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer.

4 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Tet 01:11 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 old timer 2.7 benzin.

4 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Sht 23:31 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot 604 viti 1980 benzin 2.7 old timer RKS.

4 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj old timer | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • old timer në kategorinë Vetura | Chrysler
  • Old timer në kategorinë Makina
  • Old timer në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • old timer në kategorinë Vetura | Hummer
  • old tIMER në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 200 | E-Class
  • old timer në kategorinë Vetura | Opel | Manta
  • old timer në kategorinë Vetura | Fiat
  • Old timer në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E-Class
  • old timer në kategorinë Vetura | Jeep
  • old timer në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 300

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione