Golf | Ferizaj | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 5055
Audi , 103
Opel , 79
BMW , 48
Ford , 35
Peugeot , 25
Fiat , 20
Renault , 19
Citroën , 15
Acura , 14
Nissan , 11
Alpina , 9
Volvo , 9
MINI , 7
Aixam , 7
Škoda , 5
Seat , 4
Mazda , 3
Suzuki , 3
Grecav , 3
GMC , 3
Kia , 2
Cadillac , 2
Rover , 2
Bugatti , 2
Dodge , 2
Artega , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Bentley , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
Lotus , 1
Wartburg , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Saab , 1
Trabant , 1
Daihatsu , 1
KTM , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:27
Linku:
Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:43 ,

Shes Golf 3 1.9 Turbo Disel Rks 92

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:27 Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

SHES GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK ME DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Peugeot 208 1.4 e-hdi automatik i doganuar

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:41 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:02 ,

Golf 7 TDI 2014

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:19 ,

vw golf 3 1.9 dizell rks deri ne fund qershorit 92

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:04 ,

Opel Comb 1.7 dizel

Histora e veturës

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:01 ,

Furra me Avull INOX

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:50 ,

Peugeot 3008 Automatic Dizel & Hibrid 4x4

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:24 ,

Shitet Golf 6

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 ,

golf 4 rks 7 muj 045693540

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 ,

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:13 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:22 ,

BLEJ GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN, PIKABA, KO

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:21 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 ,

vetur

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:14 ,

GOLF EXTRA DISEL NDRRIM VITI 92

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:14 ,

golf

Histora e veturës

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:14 ,

VW GOLF 6 PLUS 1.6 DIZEL 2011 I DOGANUAR

Histora e veturës

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:34 ,

GOLF 6 1.6 DIZEL VITI 2012 150MIJ KM, I DOGANUAR

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:14 ,

Shitet:BMW GT 530

Histora e veturës

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:22 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 140 PS Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:19 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:23 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI RKS 6MUJ

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:22 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:44 ,

Golf 3 rks 1 vit 045693540

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:42 ,

VW GOLF 2.0 150ps

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 ,

golf 7 gtd automatik dsg

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:35 ,

VW GOLF 7 Sportsvan

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:35 ,

VW Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:31 ,

SHITET GOLF 7, 2.0TDI- DSG, VITI 2015

Histora e veturës

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:29 ,

GOLF 7 1.6TDI SPORTVAN AUTOMATIC 2016

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:28 ,

SHITET GOLF 4, 1.9 TDI

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:02 ,

Shiten pjes per golf 3

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Korr 22:37 ,

Shes Golf 5 2.0 Tdi

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione