Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf - Vetura Të gjitha në Ferizaj

VW Volkswagen , 6523
Audi , 108
Opel , 94
BMW , 68
Ford , 42
Peugeot , 27
Renault , 25
Fiat , 24
Acura , 23
Citroën , 19
Nissan , 12
Alpina , 10
Volvo , 10
MINI , 8
Aixam , 8
Seat , 5
Jaguar , 5
Škoda , 4
Mazda , 3
Toyota , 3
Suzuki , 3
Grecav , 3
Rover , 3
Dodge , 3
Jeep , 3
GMC , 3
Kia , 2
Cadillac , 2
Bugatti , 2
Honda , 2
Artega , 2
Smart , 2
Bentley , 2
Porsche , 2
Chrysler , 1
TVR , 1
Lotus , 1
Dacia , 1
Wartburg , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Saab , 1
Trabant , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf , kategori Vetura , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:58
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet Golf VII 1.6tdi DSG

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 00:06
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF 7 FACELIFT

15 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 03:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet Golf 5

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 2.0 TDI

15 200 EUR

Sot 03:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 2.0 TDI

15 200 EUR

Sot 01:46 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 Facelift Join

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG Highline��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW Golf 6 viti 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 4

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 18:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Ferizaj

Golf 6 viti 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF 7 1.6 TDI MANUEL ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2020 ME DOGAN

19 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF 7.5 1.5 TDI VITI 2017 ME DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:58
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet Golf VII 1.6tdi DSG

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:44 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Opel Mokka 1.7 CDTI EcoFlex 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Ferizaj

Citroen C4 1.6 e-HDI

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:41 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK -2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:41 Vetura  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:41 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso 2.0 Automatik BlueHDI “EXLUSIVE”

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:40 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI 2016 EcoFlex

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 1.6TDI DSG •FACELIFT•

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 2.0TDI Sportsvan MATRIX •HIGHLINE•

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 8 2.0TDI DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 6 1.6 dizel viti 2010 RKS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 1.6TDI DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 1.6TDI DSG MATRIX •HIGHLINE•

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 8 2.0TDI DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:27 Vetura  ·  BMW  ·  630  ·  Ferizaj

Shitet BMW GT 630 xDirive M-pack

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

shes Golf 7.5 2.0 tdi DSG 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

shes Golf 7 1.6 tdi DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 2.0 tdi Automatik DSG Higline full extra me rks

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf Vll 1.6 tdi Automatik me dogan te paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7, 2013 Manual

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 21:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw Golf 4 1.9 TDI Klimatronik Prej Mat Mirve

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 17:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Ferizaj

VW Golf 7 Sportvan 1.4TSI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 15:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 12/2011 me dogan

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 15:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW Golf 7 SportWagen Automatik TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 12:40 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Ferizaj

Opel meriva 1.7 cdti facelift automatic i doganuar

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 12:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa E 1.4 i automatic 1480.000.km i ardhur nga������

9 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 00:06
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF 7 FACELIFT

15 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
15 Maj 21:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 6 2.0 viti 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 19:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf Vll 1.6 tdi Automatik dsg 2014 nga zvicra

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 19:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf Vll 1.6 tdi Automatik dsg 2013 rks

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 15:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 5

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 14:58 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 11:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 2.0 DSG AUTOMATIK 044/644-135

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 00:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet Golf 3 1.9 Tdi matorr golf 4 ps te shtum rks

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf. 4. 1.9. TDI. Automatike

2 399 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione