audi | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 2255
BMW , 45
Opel , 40
Ford , 18
Peugeot , 16
Fiat , 10
Renault , 10
Citroën , 8
Mazda , 6
Acura , 5
Nissan , 4
MINI , 4
Seat , 4
Škoda , 4
Alpina , 4
Toyota , 3
Suzuki , 3
Aixam , 3
Wiesmann , 2
Hyundai , 2
Daihatsu , 2
Porsche , 2
Jaguar , 1
Rover , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Smart , 1
Jeep , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi , kategori Vetura , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:00 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:32 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFECETE

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:03 ,

SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI GENDJE PERFEKTE RKS

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:58 ,

Truall ne shitje

42 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:55 ,

Audi 4

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:12 ,

Audi A3 2.0tdi SportBack S-Tronic 2012 ���� 1VIT RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:00 ,

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan- Per pjese

3 333 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:59 ,

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan- Per pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:58 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:57 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:56 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:51 ,

Audi a4 RKS 10 MUJ

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:51 ,

GJIP MAZDA CX7.DIESEL , 4X4 ,RKS 8 MUAJ

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:07 ,

Shitet Audi Q7 tdi 7 ulse

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:50 ,

Shitet-ndrrohet Audi 80 benzin 1.8

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

Peugeot 508 sw 20e-hdi allure automatik i doganuar2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:05 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 ,

Shkoda fabia 1.2 tsi facelift automatik i doganuar 2014

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:01 ,

Audi a3 2.0 tdi facelift i doganuar

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 ,

AUDI Q3 MATRIX 2.0 TDI QUATTRO S-tronic

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 ,

Audi a3

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:21 ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:50 ,

AUDI A3 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:51 ,

AUDI A6 2.0 TDI STRONI *3X S LINE * 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:51 ,

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 ,

SHES AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 ,

AUDI A5 3.0 TDI AUTOMATIK QUATTRO

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 ,

Audi Q5 3.0 TDI Quattro *3X S-LINE* Automatik -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Audi a3 1.6 TDI autmatik S-tronic,Viti 2015..ME DOGAN...

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:53 ,

AUDI A3 2.0 TDI FACELIFT 2010 ME DOGANË DHE HOMOLOGIM

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 ,

Audi A3 Sportback S -line 2.0 TDI S-TRONIC

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:04 ,

Audi a6 3.0tdi v6

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:02 ,

MERCEDES VITO 2.2 CDI RKS NE GJENDJE TE RREGULLT

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 ,

Audi A3 Automatik-S-tronik viti 2017 ME DOGAN ( Ndrrim )

15 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:32 ,

SHITET AUDI A3 VITI 2013

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:35 ,

Audi a 6 3.0 tdi 2012 allrud iposadoganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:55 ,

AUDI A6 3.0 TDI FACELIFT

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:55 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 ,

shes audi a5 2.0 tdi Automatik me dogan 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Shitorja ,

AUDI Q5 3.0 TDI * 2xS_Line *

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI * QUATTRO *

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 Shitorja ,

AUDI A5 2.7 TDI * SPORTBACK *

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Shitorja ,

AUDI A6 3.0 TDI * AUTOMATIK *

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione