Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Monterey Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Monterey | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Mar 10:13 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Shes Fellne 17

430 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 08:30 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Shes Opel Montery

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 21:09 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Shes Xhipin Opel Montery

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:05 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Shes Xhipin Opel Montery

1 800 EUR

08 Shk 20:34 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Shes Xhipin Opel Monterey

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 21:28 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Burim

Opel montery 3.1

4 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 20:57 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Gjakovë

Opel monterey

11 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 19:43 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Lipjan

Shitet isusu opel montery 4x4

5 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Gush 13:44 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Deçan

Opel monterey

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 16:48 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Opel monterey 3.2

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 11:24 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Shtërpcë

opel monterey

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 23:38 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Shitet gjipi3.2v6

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 19:15 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Deçan

Shitet opell mont 3.0 16 ventill

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 15:19 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Deçan

Opel monterey

2 650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 20:50 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Rahovec

Urgjent

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 15:38 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Prizren

OPEL MONTEREY 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 11:16 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Prizren

OPEL MONTEREY 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 15:18 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Prizren

Opel Monterey 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 19:01 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Ferizaj

Shiten gjipat

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 23:58 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Mitrovicë

Shes gjipin 3.1 dizell Off Road

5 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 10:14 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Therandë

Shitet opel monterey

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 04:34 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Shitet opel monterey

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 13:34 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Prizren

Opel

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Korr 15:54 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Kosa e parqev ose nderrohet

300 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 15:07 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Shitet Vetura JEEP

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 13:27 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

shiten fellnet me goma

300 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 19:45 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Gjip opel monterey 3.1d

4 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 14:19 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

shtet opell mont viti 95 turbo 3100 ku isuzi motor

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 13:57 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Deçan

shitet gjipi opel motery motorr izuzi 3.100 kunik

2 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 18:28 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Prishtinë

Xhip opel montera 2.3 turbo disel 4x4

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 16:10 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

gjipat ne shtje opell montery 3.1 turbo

2 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 13:12 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Mitrovicë

gjip Opel monterey me regjistrim boj ndrrim

2 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Qer 16:25 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Prishtinë

Opel Monterey

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 17:41 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Gjakovë

opel montayres

2 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 13:10 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Prishtinë

shes fjip opell

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 15:24 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Therandë

Xhip Opel Monterey 3.1 Diesel

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 19:51 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Burim

Gjip

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Mar 12:34 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Opell monterey

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 08:53 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Malishevë

me marrveshje

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 10:15 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Burim

opel

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 12:08 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Burim

disel

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 21:12 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Burim

Opel Monterey

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 16:54 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Burim

shitet

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 15:32 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Burim

shitet

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 09:30 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Skenderaj

Shes opel monterey 3.1 turbo disel

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Pri 20:34 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Pejë

Opel Montetey

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 21:07 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Mitrovicë

Jeep Opel Monterey

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 13:55 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Burim

Opel Monterey 4x4 Diesel 2.2

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 21:14 Vetura  ·  Opel  ·  Monterey  ·  Skenderaj

Opel Monterey benzin -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Monterey | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione