Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Taureg - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 10
BMW , 8
Renault , 4
Citroën , 3
Jaguar , 3
Opel , 3
Peugeot , 3
Fiat , 2
Škoda , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Ford , 1
Honda , 1
Kia , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Pontiac , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Taureg,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Taureg Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:37 Vetura , Prishtinë

shtoj euro per golf 7 rang rover Amrok vetura e gjipa

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:30 Vetura , Fushë Kosovë

Golf Vll 2014 pa dogan

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:10 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:21 Vetura , Pejë

044430619 gjip taureg urgjent !!

4 650 EUR Price Reduced

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:27 Vetura , Fushë Kosovë

Golf Vll pa dogan 2014 shitet ndrrohet

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:42 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN - 1.9 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2006 -

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:30 Vetura , Fushë Kosovë

E220 rks 1 vite shitet ndrrohet gjend perfekte

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:17 Vetura , Pejë

U Shit ... FIAT 500 Automatik / Panoram 1.2 Benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 10:21 Vetura , Drenas

E220 rks 1 vite shitet ndrrohet gjend perfekte

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 04:52 Vetura , Prishtinë

Taureg shitet ndrrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 20:45 Vetura , Pejë

Shitet!

5 700 EUR

12 Gush 05:31 Vetura , Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 05:19 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Korr 14:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Passat 2,0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 03:10 Vetura , Gjilan

Taureg 2.5 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 23:34 Vetura , Pejë

AUDI A4. 3.0 TDI. 3X S-line

25 000 EUR

13 Korr 16:38 Vetura , Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 08:35 Vetura , Pejë

Toureg 3.0v6

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:51 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI Viti: 2014

11 800 EUR

12 Qer 18:04 Vetura , Pejë

AUDI A4 3.0 TDI 3X S-Line

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:05 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

15 800 EUR

03 Qer 11:00 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Maj 16:00 Vetura , Drenas

Taureg 2.5 TDI R5 6 Shpejsi Full Opcion

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 10:29 Vetura , Drenas

Shes Taureg 2.5 TDI R5 6 Shpejsi Full Opcion

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 10:29 Vetura , Drenas

Shes Taureg 2.5 TDI R5 6 Shpejsi Full Opcion

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 10:26 Vetura , Drenas

Shes Taureg 2.5 TDI R5 6 Shpejsi Full Opcion

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 10:23 Vetura , Drenas

Shes Taureg 2.5 TDI R5 6 Shpejsi Full Opcion

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 17:55 Vetura , Mitrovicë

Shitet

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 00:51 Vetura , Rahovec

Taureg

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 23:04 Vetura , Prishtinë

Shes Taureg 2.5 TDI R5 6 Shpejsi Full Opcion Rks 8 Muj

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 19:01 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Mar 11:59 Vetura , Prishtinë

Peugeot 208 1.4 HDI viti 2013 RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 11:48 Vetura , Mitrovicë

Shkoda Fabia 1.4 TDI AUTOMATIK 2015

9 000 EUR

10 Shk 11:20 Vetura , Prizren

taureg 3.0 tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

16 Jan 19:48 Vetura , Lipjan

Shes W Taureg 2.5 R5 2005

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 11:45 Vetura , Pejë

Taureg 4.2 DSG 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 20:57 Vetura , Gjilan

Touareg 2.5 Tdi Dizel -Rks 1Vit- -AUTOMATIK- -Boj Ndrrim-

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 11:34 Vetura , Rahovec

Taureg

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 11:07 Vetura , Pejë

BMW X-5

13 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Dhj 11:18 Vetura , Mitrovicë

Taureg 2.5 dizel comby dy ulse

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 06:46 Vetura , Rahovec

taureg shitet ose ndroet

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 23:35 Vetura , Klinë

Shitet tauregi 4.8 benzin full extra pa dogan viti 2005

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Nën 01:09 Vetura , Fushë Kosovë

taureg

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Taureg | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione