Tiguan | Pejë | Makina | Vetura

Audi , 12
BMW , 10
Ford , 8
Opel , 5
Seat , 4
Smart , 4
Citroën , 3
Peugeot , 3
Fiat , 2
Hyundai , 2
Kia , 2
Renault , 2
Rover , 2
Acura , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
MG , 1
Nissan , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:51 ,

MITSUBISHI L300 4X4 2.4D

Histora e veturës

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 ,

Tiguan 2.0 Tdi R - Line

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 ,

Tiguan 2.0 TDI 170ps 4motion

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

Fiat Seiciento 900 RKS 1 VIT

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 ,

Passat 1.8 Benxin Plin 1 VIT RKS

Histora e veturës

850 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 ,

Golf IV 1.9 TDI

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:25 ,

Kia Sorento 2.5 Diesel 4X4

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel 4X4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 ,

Renault Twingo 1.2 Benxin Cabrio

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:24 ,

VW Passat 2016

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:41 ,

Nissan Pathfinder 2.5dci

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:45 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 13:11 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Qer 13:10 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Qer 16:22 ,

Seat Leon FR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 21:47 ,

Tiguan Dsg panoram i sapoardhur

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 10:50 ,

GOLF VII 2.0 DSG GTD 2016 RKS

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 18:35 ,

Audi A7 3.0 S-Line 2015 Matrix

Histora e veturës

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 07:33 ,

Mercedes-Benz 2.2 CDI

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 10:42 ,

Tiguan FULL OPSIONE

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 12:46 ,

Audi A4 1.9 TD(I)

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:00 ,

Audi A4 1.9 TDi 10 muj rks

Histora e veturës

4 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 08:58 ,

Seat Cordoba 1.6 Sr viti 2000

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:50 ,

Ford Maverick GL 2.7 Dizell

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:33 ,

Peugeot 207 1.6 Hdi

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:35 ,

Passat B7 2011

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 09:36 ,

VW Golf 3 Automatik ✅

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 10:38 ,

Tiguan 2.0 TDI 2017 DSG SOUND Me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 08:27 ,

Mazda 2 1.3b #iShiturë

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 22:36 ,

Tiguan

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 22:24 ,

Tiguan

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 07:06 ,

Hyundai Snta Fe

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 22:18 ,

Tiguan r-line full

Histora e veturës

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 21:06 ,

Shes rimorkjo per vetur-Mundesi ndrrimi

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 17:04 ,

VW Volswagen Tiguan 4Motion Lounge

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 14:35 ,

✅ VW Tiguan 2.0 TDI / BLUEMOTION /

Histora e veturës

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 14:12 ,

✅ VW Tiguan 2.0 TDI / BLUEMOTION /

Histora e veturës

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 10:24 ,

Radion per VW qmimi i padiskutushem

Histora e veturës

60 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 21:00 ,

VW Tiguan 2016 i shitur

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 22:34 ,

Gollf 3

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione