pa dogan | Prizren | Makina | Vetura

Opel , 73
Audi , 62
BMW , 61
Ford , 55
Renault , 37
Peugeot , 25
Fiat , 10
Škoda , 10
Citroën , 9
Nissan , 9
Mazda , 7
Smart , 5
Hyundai , 4
Seat , 4
Chrysler , 3
Jeep , 3
Chevrolet , 2
Daewoo , 2
MINI , 2
Saab , 2
Bentley , 1
Dacia , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
MG , 1
Rover , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa dogan,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pa dogan Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:18 ,

AUDI A4 2.0 DIZELL 2015 PA DOGAN 137MIJ TE KALUARA

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:18 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:18 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:18 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 22:06 ,

Opel Corsa C viti prodhimi 2002 Euro4 1.2 Benzin Pa Dogan

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:08 ,

Kerkoj nje vetur ndrrim me kuzhin .dhom gjumi etj

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:10 ,

Bmw M550 Dizel Xdrive nga Zvirra Full fulll

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:09 ,

Shitet mercedes c class 2.2cdi model 180c automatik pa dogan

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:41 ,

u shit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:55 ,

Shitet audi A5 disel 2.0Tdi 3xsline automatik pa dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:58 ,

Caddy 2011 1.6 Tdi

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 19:16 ,

shitet opel astra pa dogan

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:04 ,

Audi A4 1.9TDI

Histora e veturës

920 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 09:11 ,

AUTO.24 BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 09:08 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT VW AUDI BMW

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 08:55 ,

BLEJ VETURA

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Korr 10:19 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 09:25 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 09:22 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Korr 19:59 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Korr 19:57 ,

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI DEFEKT AKSIDENT NDESHJE

Histora e veturës

77 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 19:53 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMWMercedes AUDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 19:50 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 19:48 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

Histora e veturës

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 14:01 ,

Shitet vetura nisan tiida 1.5 naft 2008 pa dogan

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 23:11 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Korr 23:07 ,

Reno kango

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 16:36 ,

Passat 2.0tdi pa dogan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 16:08 ,

Bmw x6 pa dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 14:05 ,

Audi A4 1.9TDI

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 15:35 ,

Vw golf 4 Sdi

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 23:52 ,

BLEJM GJIPA PA DOGAN KIA JEEP MERCEDES MITSUBISHI

Histora e veturës

2 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 22:56 ,

Shes Veturen Mazda 626 DITD Diesel 2002

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Korr 10:57 ,

Blej Vetura Pikapa pa dogan Ose Rks ose Defekt Aksident

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Korr 00:08 ,

VW Polo full option

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Korr 22:29 ,

Shitet Cherokee 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 14:08 ,

��AUTO-SHALA-BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Korr 20:19 ,

Bmw x6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 10:23 ,

Kombi Vito R5 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 09:41 ,

Blejmi Vetura te Aksidentuar si dhe pa Dogan

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 19:06 ,

Ford maverick 4x4

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 12:51 ,

Shitet golf 7 disel 2.0Tdi automatik dsg pa doganboj ndrim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa dogan | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • pa dogan në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • pa dogan në kategorinë Makina
  • Pa dogan në kategorinë Vetura | Renault | Scenic
  • pa dogan në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • Pa dogan në kategorinë Vetura | Ford | F 150
  • pa dogan në kategorinë Vetura | Audi | Cabriolet
  • pa dogan në kategorinë Vetura | Citroën | C4
  • pa dogan në kategorinë Vetura | Škoda
  • Pa dogan në kategorinë Vetura | Honda
  • pa dogan në kategorinë Vetura | BMW | 520 | Seri 5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione