Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1.4 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 4473
Opel , 2119
Peugeot , 1590
Citroën , 1095
Ford , 807
Renault , 694
Seat , 477
Fiat , 432
Škoda , 319
Audi , 174
Toyota , 132
Rover , 107
Chevrolet , 107
Honda , 60
Hyundai , 52
Daewoo , 51
Nissan , 38
Suzuki , 36
MINI , 34
Kia , 34
Mazda , 26
Alfa Romeo , 26
Dacia , 24
Lancia , 23
Acura , 21
BMW , 20
Tata , 11
Yugo , 10
MG , 7
Alpina , 5
Dodge , 5
Chrysler , 4
Proton , 4
Jaguar , 3
Aixam , 3
Daihatsu , 3
Plymouth , 2
Volvo , 2
Smart , 2
Jeep , 2
GMC , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
Subaru , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:10
Linku:
Vetura , Pejë

Skoda Rapid 1.4Benzin DSG 2015

8 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 10:25 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.4 Tdi

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Vetura , Pejë

Shes Pikap Dacia Logan 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Vetura , Viti

Golf 7 1.4 TSI DSG 2013 Automatik RKS i parë i Zvicrres

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 Vetura , Viti

Shitet Citroen C3 1.4 Dizel viti 2013 RKS 1 vit

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Vetura , Viti

Audi A3 1.4 TSI Benzinë 2013 Sportback me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Vetura , Viti

Golf 6 Plus 1.4 TSI DSG 2012 Automatik RKS i dytë n’KS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:25 Vetura , Viti

Audi A3 1.4 TSI 2013 me Dogan t’paguar nga Zvicrra

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 Vetura , Prishtinë

Citroen c3 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:59 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET DISEL 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:51 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 1.4 TDI Manaual

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:59 Vetura , Besianë

GOLF 7 GTE (1.4 TSI dhe ELEKTRO��) 204 ps VITI 2016 (Ndrrim)

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:39 Vetura , Mitrovicë

SHITET POLO

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 Vetura , Vushtrri

Citroen C3 1.4 HDI me Klim

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:10
Linku:
Vetura , Pejë

Skoda Rapid 1.4Benzin DSG 2015

8 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:48 Vetura , Gjilan

Golf VII 1.4 TSI Automatik V.p2014 I Ardhur Nga Zvicra

8 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 tdci

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa 1.4 Benzin Manuel Facelift 2012 - 1 vit regjistri

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 Vetura , Gjakovë

Pezho

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Vetura , Lipjan

ASTRA G 1.4 B 2001 RKS 1 VIT

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:56 Vetura , Prizren

Shkoda Rapid 1.4 TDI Viti 2015 (RKS)

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:22 Vetura , Viti

Peugeot 207 1.4 Benzin 2009 Manual RKS e Q’LAJMRUAR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 Shitorja Vetura , Gjilan

Audi A3 SB 1.4 TFSI,S-Line,Benzin

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:02 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2014Automatik 2.0CDTI 140ps FaceLift. RKS

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:01 Vetura , Pejë

Opel Insignia 156000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:56 Vetura , Besianë

POLO 2006 1.4 TDI TIP TOP

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:54 Vetura , Besianë

Shitet pollo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:53 Vetura , Ferizaj

Citroen c3

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:49 Vetura , Prizren

Shitet skoda fabia 1.4 benzin 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

OPEL CORSA 1.4 Benzin AUTOMATIK 2019 140xxx KM

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:45 Vetura , Prishtinë

VW POLO | 1.4 TDI Bluemotion | 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:32 Vetura , Klinë

Peugeot 206 1.4 Benzin RKS deri 05/24

2 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:25 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 Abarth Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Ferizaj

��Opel Adam-Jam 1.4 Benzin �� ✅Viti: 08.05.2015✅

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Ferizaj

POLO 1.4 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:21 Vetura , Ferizaj

Audi A2 - 1.4 TDI (Dizell) 045693540

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:09 Vetura , Prishtinë

Shitet peugeot 206 1.4 HDI

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:56 Vetura , Gjilan

shitet 1.4 Hdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7 - Highline ����

14 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:49 Vetura , Vushtrri

SHES FORD FIESTA 1.4 benzin

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:47 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:47 Vetura , Ferizaj

GJIP MAZDA CX7,2.2 DIESEL ,VP 2011,4X4 AWD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:46 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 AUTOMATIK 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

Vw Polo -7- 1.4 TDI viti 2016-facelift-me Dogane te pagume

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:44 Vetura , Prizren

Polo cross 1.4 benzin

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:42 Shitorja Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 1.4 hdi Automatik me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.4 1.4 1.4 1.4 1.4 1.4 1.4 1.4 1.4 tdi 1.4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione