Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

323 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mazda , 159
BMW , 43
Opel , 38
Audi , 12
Peugeot , 11
Renault , 11
Fiat , 9
Citroën , 6
Ford , 3
Rover , 2
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Nissan , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 323,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 323 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:53 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

Dje 08:21 Vetura , Drenas

Bmw 323i, 2.5-B, rks 5 muaj,

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:22 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 tdi 2011comfortline

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 22:29 Vetura , Viti

CITROËN C4 1.6 E- HDI 2012 MANUAL RKS 5 MUJ

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:59 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 10:31 Vetura , Prishtinë

Mazda 323

550 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Mar 12:01 Vetura , Deçan

Nissan Pathfinder 3.3 v6����

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 00:18 Vetura , Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Shk 16:22 Vetura , Gjakovë

BMW X5 F15

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:57 Vetura , Prizren

Bmw 323Ci Coupe

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:57 Vetura , Prizren

Bmw 323Ci Coupe

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 19:08 Vetura , Prizren

Bmw 323Ci Kupe

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:55 Vetura , Gjilan

Renault scenic 4x4

3 000 EUR

09 Shk 18:47 Vetura , Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 12:26 Vetura , Prishtinë

Passat b7 2.0tdi comfortline

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Shk 13:15 Vetura , Gjilan

Renault Scenic 4x4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Shk 22:37 Vetura , Deçan

Opel frontera 3.1

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:08 Vetura , Gjilan

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Shk 21:32 Vetura , Ferizaj

cedy rks 4 muj

11 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 13:21 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Pezho

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Opel corsa

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Golf 6 gtd

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Jan 15:10 Vetura , Prizren

Jetta

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 13:34 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 2008 2.2 Disel 115.000KM

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Dhj 23:53 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Dhj 15:26 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi Fiat scudo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 19:46 Vetura , Besianë

Caddy Me Ulse 1.6 TDI 2012 Pa Dogane

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 20:38 Vetura , Ferizaj

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Nën 11:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 17:44 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 11:38 Vetura , Prishtinë

Audi A8 3.0

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 15:19 Vetura , Prizren

Passat

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 17:52 Vetura , Klinë

Shitet Opel Vectra 2.0 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 00:43 Vetura , Prizren

Passat jetta

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 22:10 Vetura , Prizren

Skoda

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 13:47 Vetura , Prishtinë

Golf 5

63 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 12:57 Vetura , Prishtinë

Golf 5

63 EUR Price Reduced

08 Tet 20:02 Vetura , Prizren

Golf 6 gtd

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 20:02 Vetura , Prizren

Audi A3

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 10:21 Vetura , Gjilan

wv jeta gli 2.0 benxin viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 18:29 Vetura , Prizren

Audi A3

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 323 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

323 323 3235 323i 3238 323ti 3236 3236 323 3235

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione