Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A6 kombi - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 216
Audi , 210
BMW , 171
Ford , 63
Peugeot , 58
Renault , 53
Fiat , 46
Citroën , 37
Seat , 31
Škoda , 13
Land Rover , 12
Nissan , 11
Jeep , 11
Toyota , 10
Alfa Romeo , 10
Mitsubishi , 10
Volvo , 8
Mazda , 7
Hyundai , 7
Kia , 6
Smart , 6
MINI , 5
Honda , 5
Daewoo , 5
Daihatsu , 5
Rover , 4
Lancia , 4
Chrysler , 3
Zastava , 3
Suzuki , 3
Jaguar , 3
Acura , 2
Ssangyong , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Subaru , 2
KTM , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
DeTomaso , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Maybach , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A6 kombi , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi A6 kombi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 23:24
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 13:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:37 Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Prizren

Skoda Roomster 1.4 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:49 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

PASAT B7 2.0 TDI V.P 2014 RKS ☎️044280873

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Kombi  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 194PS AMG LINE PA DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ALLSPACE I DOGANUAR

20 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 FACELIFT 2.0 GTD 184PS AUTOMATIK I DOGANUAR

19 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:48 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:47 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel vitj 2006 RKS 1 VIT

1 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:46 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pejë

Opel Zafira 2.0 Diesel viti 2002 RKS 1 VIT

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:34 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

CADDY 1.9 TDI MAXI VITI 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:31 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:30 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pejë

Mercedes Benz 1.8 Benxin RKS 6 Muaj

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 3 1.9 sdi RKS I CLAJMRUAR

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:19 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Pikap Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 Me Dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:19 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:18 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:18 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel vp 2003 RKS I CLAJMRUAR

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:18 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Pejë

Fiat Panda 1.2 Benxin viti 2003 Pa dogan

850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:16 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Ford Ka 1.3 Benxin viti 2000 ME KLIM

225 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:54 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:51 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:19
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 1.9 tdi pa dogan

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:37 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0 AUTOMATIK F20

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Skenderaj

Mercedes ml270

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 Vetura  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Skenderaj

fiat bravo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:16 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Skenderaj

fiat dukato

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:41 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Prishtinë

BMW 730D M 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:19 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Subaru

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:15 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 5

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A6 kombi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione