Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a6 s_line - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 498
Opel , 87
BMW , 42
Seat , 17
Ford , 11
Peugeot , 10
Fiat , 5
Renault , 5
Citroën , 4
Škoda , 3
Toyota , 2
Kia , 2
Jeep , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Smart , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a6 s_line , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a6 s_line Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:19
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI MATRIX 3x S-LINE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 18:19
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI MATRIX 3x S-LINE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:32 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013 045112118

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

19 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE 80.000KM 6 SHPEJTSI 2020

22 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:32 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN I DOGANUAR 5 DYER 2014

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK I DOGANUAR 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320D FACE LIFT M-PAKET AUTOMATIK 2016

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

18 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:32 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 5DYER I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW E-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000 KM 2017

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:32 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON EXECUTIVE 1.6 TDI I DOGANUAR 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat ibiza 1.4 benzin rks 8 muj aksidentum

550 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:19 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 12/2011 me dogan

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI 239ps DSG R-LINE 4MOTION

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:47 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0 AUTOMATIK F20

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:56 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:54 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Subaru

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK RKS

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Ferizaj

Mercedes E350 Amg Line digital 9G Tronic

33 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 3.0 TDI Anglez

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:41 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Pejë

AUDI A8 3.0 TDI V6T Sport Design 2017 EXCLUSIVE

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

VW GOLF 7 GTD

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Mitrovicë

Audi A6 Automatik 3.0 TDI Quattro S-Line RKS 1 Vite 0496655

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:08 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Lipjan

Audi A6 S Line \ 045290107

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:58 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Vushtrri

AUDI A6 3.0 TDI V6 QUATTRO 2x Sline 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 21:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 1.9 tdi pa dogan

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 20:53 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 2.8i quattro S-line 043 578 750

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 14:48 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 AUTOMATIK 2013

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 14:46 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

AUDI A6 AVANT AUTOMATIK 2013

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 21:00 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 3.0 TDi 2006 S/Line Automatik Quattro

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 12:10 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Range rover

19 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 08:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 2.0 Bi-TDI 239PS DSG R LINE 4MOTION 1 VIT RKS

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 19:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC TIPTRONIC

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 11:43 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Pejë

AUDI A6 S-LINE 3.0 QUATTRO

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 09:36 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 3.0 TDI 2014

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:01 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 00:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:52 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 S-line 3.0 Matrix 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Pri 16:56 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Mitrovicë

Audi A6 2.0 TDI s-line

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a6 s_line | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione