Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellga per Audi A3 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 24
Ford , 2
Opel , 2
Acura , 1
BMW , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellga per Audi A3 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellga per Audi A3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:22 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

Audi a3 1.6 TDI full extra

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 21:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 21:50 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

150 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 21:49 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

150 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 07:58 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

AUDI A3 2.0 TDI 2011

10 Qer 14:40 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 2.0 Quattro Sportback

16 800 EUR

09 Mar 23:34 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Shitet Audi A3 1.6 D S-Line Aut.Tiptronic EXTRA Volitshem

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 21:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Jan shit

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 18:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

blej vetura komba veq [ vw ] [ audi ] [ mercedes ]

500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 12:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 02:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 20:15 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

Jan shit flm

80 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 11:06 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

Fellne R 16 .me.5.shtrafa.per audi vw etj

130 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 11:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Kombi  ·  Prizren

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 23:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Kombi  ·  Klinë

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 11:36 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 00:49 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prizren

Goma. M+S ( 195.50.R15 ) 4 copa shum t mira

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 22:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Radijon..me.. DVD..USB..AUX..QIP ..Bluetooth..

75 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 16:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Jan shit flm

95 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 22:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Shitet ..Radijon me DVD. USB . Bluetooth. Aux. Qip

75 EUR

10 Shk 22:28 Vetura  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shes Ose Ndrroj Fellne Me Vetur

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 08:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Blej.vetura.me dogan.pa dogan.(vw)(audi)(mercedes)

500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

U shit

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:56 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prizren

U shit flm

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prizren

Jan shit

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Kombi  ·  Prizren

U shit

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  LT  ·  Prizren

Jan....shitt

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

U shit

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Jan shit

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Dhj 08:31 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prizren

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Prizren

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Dhj 08:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Prizren

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:22 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

U shitttttt 800 € fiks

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 20:03 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Motorr.1.6.dizell).audi..pasat..golf.2.3.vw.t2.t3..etj

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 14:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Motorra.1.6.dizell.golf.2.3.gjeta.audi.komba.t2.t3.

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 09:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 450  ·  Prizren

Mercedes benz s 450 long version full opsion

22 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 08:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prizren

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 12:43 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Prizren

Lancia Ypsilon 2009 1.4 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Mar 12:07 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Prizren

Dihatsu 1.6 Benzin 4x4

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Shk 16:17 Vetura  ·  Ford  ·  F 350  ·  Prizren

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 15:16 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prizren

Audi A8 ASR RKS 1 vit NDRRIM i Mundshem

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 00:15 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Prizren

Fellga

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 01:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prizren

(BLEJM)(VETURA)MERCEDES.GOLF.GJETA.T2.T3

06 Tet 11:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prizren

Vallan.shum i rujtun Per mercedes 190.124.250.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 15:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

0000

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 19:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

U shit

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellga per Audi A3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione