Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford cosworth - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 9
Ford , 9
Opel , 5
Renault , 5
BMW , 3
Citroën , 2
Seat , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Fiat , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Peugeot , 1
Rover , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford cosworth , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford cosworth Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

80 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Testues i ujit

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Termometer dhe hydrometer

16 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Korr 14:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 08:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Korr 12:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Prishtinë

T5 2.0 TDI 6 METRA

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
08 Korr 07:46 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Prishtinë

Fiat DOBLO

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 00:04 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Prishtinë

TOYOTA AVENSIS shume e mire

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 00:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Prishtinë

Bejm AutoBartje 24/7 ne Kosove dhe jasht Kosoves

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Qer 23:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

ddion

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 13:17 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Prishtinë

Peugeot 207

5 695 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 09:06 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

Shes Audi A3 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 08:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

MAKIN CNC STIROPOR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 20:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Burim

VW ARTEON 2.0TDI ELEGANCE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 03:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Mbushes per veture (Fast Charge) me kabell

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 10:29 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Fellne 245/40/R19 Audi VW me goma

680 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Shk 21:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 VITI 2007 rks 8 muj

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 09:25 Vetura  ·  Dardanë

Alfa Romeo 166 -01

12 Shk 09:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra H 1.7 dizel 12 muj regjistrim

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 01:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Skenderaj

Passat B8 2.0 DSG Ndrrim I Mundshem

25 Dhj 21:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjakovë

VW CADDY

7 500 EUR

25 Dhj 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENAULT CLIO 1.1 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 18:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI 2010 me klim RKS 3 muaj

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 23:22 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Gjilan

Jeep

12 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 11:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 tdi me klim me dogan te paguar

3 799 EUR

29 Tet 17:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Mitrovicë

Shes golf 2

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Tet 21:24 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Shitet Seat Ibiza

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 21:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2007 me klim

3 EUR Price Reduced

21 Sht 21:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Shitet vw caddy ne gjendje te mir pa klim.

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 11:09 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 11:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 11:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 11:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 11:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 09:28 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Gjakovë

Mitsubishi L200

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 17:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Kombi T4 1.9

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 16:03 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Ford Transit Connect 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 22:25 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Gjakovë

Mitsubishi L200

10 550 EUR

14 Gush 10:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

mercedes vito 109 CDI.. CH

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Gush 20:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 1 i restauruar , pa motorr

5 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 23:29 Vetura  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Prishtinë

Shitet Honda 1.6 viti 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 13:55 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Gjakovë

Mitsubishi 4x4

10 900 EUR

26 Korr 12:37 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Burim

Renault clio rks 1 vit fiks

1 600 EUR

19 Korr 11:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 të tjera  ·  Prishtinë

T5 2.0 TDI 6 METRA

03 Korr 18:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW CADDY 1.6TDI Me Dogan

6 600 EUR

29 Qer 03:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Gjakovë

Mercedes-Benz

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 11:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 ME

3 350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford cosworth | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione