Golf 2 | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Opel , 38
Audi , 15
BMW , 8
Ford , 5
Acura , 3
Škoda , 2
Fiat , 2
Hyundai , 2
Peugeot , 2
Mazda , 1
Zastava , 1
Seat , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
Renault , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:34 ,

Shesh veturën Golf 5 plus 2.0

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:41 ,

Golf VII 2013 2.0 Tdi

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:54 ,

Golf VII 2.0 automatik

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 12:56 ,

Golf 6 DIESEL 2.0

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Korr 15:29 ,

Shitet vetura Golf Vl 2.0

Histora e veturës

7 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 15:22 ,

Shitet Golf

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 19:08 ,

Golf 2, 1991 1.6 Diesel, RKS deri ne Mars,

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 16:01 ,

Golf 2 1.6 dizel i thjesht

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Korr 19:02 ,

Golf 3 1.9 turbo dizerr rks 2 muj

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 21:10 ,

Shes golf 2

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 21:12 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 14:17 ,

shes golf 6 2.0 tdi

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 17:41 ,

shitet

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 17:33 ,

shitet

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 16:27 ,

Shes golf 6 2.0 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:14 ,

Golf 2

Histora e veturës

920 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 12:30 ,

Golf 2

Histora e veturës

940 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 21:04 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 17:50 ,

U Shit Flm Golf 2.0 AUTOMATIK

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:44 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 23:08 ,

Golf 7 2.0

Histora e veturës

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 15:40 ,

Vetura ne shitje

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 11:00 ,

Golf 6

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 21:32 ,

golf 2 gjendje perfekte

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Maj 11:50 ,

Golf 6 Golf 6 2.0 140ps

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:19 ,

Golf 6 Karavan 2.0 140ps

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:21 ,

Golf 6 Karavan 2.0 140ps

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:36 ,

Golf 4 1.9 tdi 66 kw - 1 VIT RKS FIKS

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 09:12 ,

Golf 7 2.0 BLUEMOTION

Histora e veturës

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 09:10 ,

Golf 7 2.0 TDI BLUEMOTION

Histora e veturës

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:48 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 20:20 ,

Golf-6 Automatik

Histora e veturës

8 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 00:00 ,

Shes ose bëj ndërrim

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:20 ,

Golf 7 2.0 TDI BLUEMOTION

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 11:59 ,

Golf 6

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 09:53 ,

Golf 6

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 18:46 ,

VW Golf 6 DSG 2.0 TDi

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 22:16 ,

Opel vectra B 2.0 DTI

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 18:23 ,

Flm u shitt

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 08:51 ,

Golf 6 2.0, Pa Dogan, Model Stayl

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione