golf 2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Jan 13:55
Linku:
,

Shitet Vetura

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11
Linku:
,

Vetura

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 04:20 ,

Shitet ndrrohet me gjip ose vetur

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 04:20 ,

320 D ne gjendje perfekte

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:16 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:16 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:16 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim