Golf 2 | Ferizaj | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2055
Audi , 59
Opel , 34
BMW , 22
Ford , 17
Peugeot , 16
Citroën , 9
Fiat , 7
Acura , 7
Nissan , 6
Renault , 6
Alpina , 5
Volvo , 5
Mazda , 3
Aixam , 3
GMC , 3
MINI , 2
Cadillac , 2
Škoda , 2
Grecav , 2
Bugatti , 2
Dodge , 2
Artega , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
Lotus , 1
Zastava , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Wiesmann , 1
Rover , 1
Trabant , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 23:48 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

Histora e veturës

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:24 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

Histora e veturës

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:22 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:18 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2013

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:18 ,

Golf 6 2.0 TDI Automatik viti 2011

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17 ,

Shitet ose ndrrohet touareg 2.5 automatik Rks

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:50 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:14 ,

SHITET GOLF 7, 2.0TDI- DSG, VITI 2015

Histora e veturës

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:07 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 ,

WV Golf 2.0 SDI

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:03 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:02 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:31 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 140 PS Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:31 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:35 ,

golf 6 2.0

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 21:18 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Korr 19:24 ,

VW GOLF 2.0 150ps

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 16:23 ,

golf 2 gti ..viti 86 qmimi i Padiskutushem

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 15:56 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 14:20 ,

golf

Histora e veturës

11 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 14:07 ,

VW Golf 6 2.0 dizell automatik

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 12:55 ,

Golf 2 1.6 dizel

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 09:45 ,

VW Golf 6 diesel i doganur Me rks

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 22:43 ,

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Korr 19:44 ,

Peugeot 3008 Automatic Dizel & Hibrid 4x4

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 16:38 ,

Audi a4 2.0tdi S-Line Automatik

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 16:01 ,

pjes Golf 5 2dyrsh dhe 4dyrsh transporti gratis

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 10:12 ,

Shitet golf 8 URGJENT!!!

Histora e veturës

23 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 09:31 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 09:31 ,

opel Astra 1.7 Dizell 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 09:11 ,

Golf 6 2.0 GTD

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 09:11 ,

Golf 7 2.0 HIGHLINE

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 07:31 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI RKS 6MUJ

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 18:39 ,

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Korr 00:47 ,

Vw Golf 6 2.0 Tdi Automatik Dsg HighLine Rks 1 Vit

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 00:06 ,

Kerkoj Vetur me Ble opel wv benz e tj veq net jet e rujt

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Fox
  • golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 280
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Citroën | Jumpy
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Peugeot | 206
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Ford | Mustang
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Chrysler | Voyager
  • Golf 2 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Smart
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | G-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione