Golf 3 tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1823
Audi , 138
Opel , 71
BMW , 28
Seat , 23
Ford , 14
Peugeot , 11
Škoda , 9
Fiat , 7
Acura , 7
Citroën , 4
Renault , 4
Isuzu , 1
Toyota , 1
Chrysler , 1
TVR , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Yugo , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
GMC , 1
Bentley , 1
KTM , 1
Porsche , 1
22 Tet 21:59
Linku:
,

•●• TOURAN, 1.9, 2004, KLIM AC, 7 ULSE, TEMPOMAT.

5 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 00:01 ,

Golf 7 2.0 TDI 150ps 2015

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51 ,

AUDI A4 1.9 TDI KLIM RKS 10 MUJ QUATRO 4×4

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

SHITET GOLF 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:32 ,

VW Polo 1.2 TDI Viti 2010 RKS Me Klime PERFEKTE

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:22 ,

Audi A3 2.0 TDI Automatik Viti 2008 S-Line RKS

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 ,

Seat ibiza 1.6 tdi facelift i doganuar dhe homolog

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:49 ,

GOLF 1.9 -TDI- DSG - 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:59 ,

Passat b8 2.0TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:59 ,

Golf 4 1.9 TDI Automatik RKS ( Ndrrohet )

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:55 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:54 ,

- GOLF 6 - AUTOMATIK 1.6-TDI-Doganuar + homologuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:49 ,

Golf 6 2.0 TDI Sport Style Pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:22 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW TEAM SENZORA - 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:22 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI VITI I PARE KS KLIMATRONIK -2013

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:55 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:08 ,

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 2014

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:08 ,

VW Passat 2.0 TDI 2011 1vit Regjistrim

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:08 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 12/2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:08 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 140Ps Automatik DSG

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:08 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:00 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:50 ,

VW Golf VI Automatik I Sapo Doganuar Full Opsione

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:48 ,

VW Golf VI 2.0 TDI Automatik DSG TEAM Full Extra

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:48 ,

Audi A4 2.0 TDI 6 Shpejtsi Full Extra

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:48 ,

VW Golf 6 tdi 1.6 2010 4motion ����

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:48 ,

VW Polo 1.9 TDI 74 KW United E Doganuar

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:14 ,

VW POLO 1.6 TDI AUTOMATIK HIGHLINE / ME DOGAN

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:14 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM 92000km

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 11:56 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION 2010 RKS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:55 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:47 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:47 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:46 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:46 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:46 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:45 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:45 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37 ,

VW Touareg 2008 facelift led

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:33 ,

Opel Combo 1.7 DTI-dizell- ME KLIMË

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:33 ,

vw caddy 1.9 SDI-dizell-viti 1999

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:33 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:32 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:32 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:31 ,

Golf 4 1.9 TDI V.p2002 Rks 9 Muj

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999


Në fillim