Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 7 2017 2.0 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 16
Opel , 11
BMW , 6
Škoda , 4
Renault , 4
Suzuki , 3
Citroën , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Toyota , 1
MINI , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 2017 2.0 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 2017 2.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:14 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

BMW 320d FACELIFT SPORTLINE AUTOMATIK 8g VITI 2017

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 7 2.0 TDI DSG 2017 Alltrack 4Motion 157mij KM me Dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:18 Vetura  ·  Suzuki  ·  Baleno  ·  Prishtinë

SUZUKI BALENO 1.2 BENZIN MANUAL 2017 RKS 1 VIT

7 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:42 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Volkswagen Golf 7 Highline 2,0 TDI DSG 110 KW BlueMotion Web

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Ferizaj

Mercedes E350 Amg Line BlueTec Automatik 9G Tronic

33 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:35 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:05 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Prishtinë

BMW 730D M 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 19:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7.5 RLine 2.0 TDI Viti 2017 Facelift (RKS)

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 20:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

VW Golf 7 Facelift - 2.0 Diesel / Automatik / RKS

16 800 EUR Price Reduced

04 Pri 18:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 4 matic 2017

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
03 Pri 20:51 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Prishtinë

• Land Rover Discovery Sport HSE DYNAMIC Lux 7 Ulse / 90k Km

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
03 Pri 12:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Lipjan

Golf 7 plus 2.0 Tdi viti 2017

1 EUR

28 Mar 12:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Mar 23:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Prishtinë

MERCEDES E350 2015 RKS

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
23 Mar 19:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

MERCEDES S350d 4matic Maybach Model

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
21 Mar 16:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Prishtinë

Mercedes GLC 220d 4 matic

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
15 Mar 10:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Mar 10:29 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Fellne 245/40/R19 Audi VW me goma

680 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Mar 21:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7 2017 2.0 AUTOMATIK HIGHLINE

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:20 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

2017 AUDI A6 3.0 TDI Quattro S-Tronic – 200 kw (272 PS)

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 15:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 7 1.6 tdi 81kw model 2017-shitet dhe ndrrohet

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
02 Shk 23:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW Tiguan II R-Line (Highline) 4Motion – 2.0 TDI – 110KW – 1

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Jan 12:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW Touran 2011 - RKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 03:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf 7.5 Automatik

25 Jan 10:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Vw Golf 7 2017 I Doganuar

Shitësit të Besuar
23 Jan 07:28 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320d

5 400 EUR

19 Jan 22:56 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

Renault Megane 2017 automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 20:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Burim

Golf 7.5 Facelift ne super gjendje

1 EUR

07 Jan 17:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 Facelift 2.0 TDI AUTOMATIK DSG7

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 22:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 20:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENAULT CLIO 1.1 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 15:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI ne RKS super gjendje

2 750 EUR

20 Dhj 15:15 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI 2014 162.000 KM

17 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

2015 Golf 7 2.0 GTD 170.827 km

15 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 15:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI 2014 HIGHLINE 101.000 KM ME DOGANE €16,950

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 15:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2014 SPECIAL EDITION 112.000 KM

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Dhj 21:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 2.0TDI. AUTOMATICK

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 12:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 Sportsvan 2.0 TDI 2017 full panoram Automatik Dsg

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7.5 Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 23:14 Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Prishtinë

Shitet Renault Kadjar 2017 1.5Dci 110 ps Automatik EDC Bose

16 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 19:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 7

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 2017 2.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione