Mercedes A clas | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 35
Audi , 21
BMW , 12
Seat , 10
Peugeot , 7
Fiat , 5
MINI , 3
Renault , 3
Škoda , 3
Acura , 2
Ford , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes A clas,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes A clas Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:02 ,

mercedes A160 2006

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 ,

Pjes per mercedes a clase 1.7 dizell prej gjermanis

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:03 ,

Shitet pikap caddy maxi 1.9Tdi me klim rks 2009viti

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

Shitet pikap caddy disel 1.6Tdi maxi 2011 boj ndrim

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:53 ,

Mercedes A clas 170 cdi Avangard Long 1 vit Rks

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:36 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 ,

shes Mercedes A Clas 170 Cdi Rks 99

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:07 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 21:57 ,

Shes a clase viti 2001 boje ndrrim

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 13:35 ,

Mercedes aclass160 CDI

Histora e veturës

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:12 ,

Shitet Mercedes A Clas 170

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:14 ,

Ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 23:13 ,

Mercedes A clas 170 dizel

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 23:07 ,

Mercedes aclass160 CDI

Histora e veturës

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 16:20 ,

Mercedes

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 19:49 ,

Bmw 3.0 dizel tds automatik pa dogan

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 15:31 ,

Mercedes C 220

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 17:55 ,

Shitet vetura Mercedes A clas .CDI.

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 12:07 ,

Mercedes Aclas160 CDI

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 00:16 ,

Mercedes e 220 cdi pa dogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 09:52 ,

Mercedes benz a clas

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:10 ,

Shitet mercedes

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 14:48 ,

Shitet Skoda Fabia 1.4 MPI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 16:17 ,

Mini Cooper 1.6

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:57 ,

Golf 4 1.9 tdi pa dogan

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:04 ,

Shitet vetura Mercedes A clas

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:02 ,

Golf 4 1.9 tdi di kuqe rks 5 muj

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 02:25 ,

Opel astra pikap 1.9 dizel pa dogan

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 01:33 ,

Shitet mercedes A class 1.7 dizell 2250€

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 22:59 ,

Shitet mercedes aklas 1.7 dizell

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 02:51 ,

Corsa 1.7 dizel pa dogan

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 01:06 ,

Mercedes A clas 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 22:08 ,

Mercedes A clas 1.7 cdi Tip-top Ndrrim i mundshem

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:51 ,

Mercedes A clas 180 CDI Automatik Tiptronik

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 22:16 ,

Mercedes A-Clas160

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 19:06 ,

Mercedes A clas Tip Top 130 mij tkalune

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Pri 01:20 ,

Skoda 1.9 tdi 4x4 6 shpejci pa dogan

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 09:04 ,

Seat Inca 1.4 MPI RKS

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:27 ,

MERCEDES A CLAS BENZIN AUTOMATIK RKS 8 MUAJ

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:33 ,

Golf 4 1.9 tdi rks 7 muj

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 01:36 ,

mercedes a clas

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:57 ,

Mini Cooper ONE 1.6 Benzin

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes A clas | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione