pick up | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 20:20 ,

Shes touran ose ndrroj 2.0 DSG

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 80 Pa Dogan ��������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:45 ,

Shitet vetura pick up

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:20 ,

Shitet banesa me Qmim te volitshëm

650 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 09:12 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI Pick UP 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:11 ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI Van Pick UP 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:55 ,

Shes-Ndrroj me pick up Fiat Marea 2.4jtd 1200

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 14:50 ,

Banese me qira Bregu i Diellit te Xhambazt

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Korr 18:28 ,

Shitet prone ne Velipoje, shkoder

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Korr 13:02 ,

Nissan Pick Up 4x4

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 11:18 ,

Caddy

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Korr 14:07 ,

U Shit - Opel Combo 1.3 CDTI 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 22:24 ,

SHES TOURAN 2.0 TDI DSG PA DOGAN

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 08:48 ,

U Shit - Opel Combo 1.7 DTI 2004 Klim 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 20:08 ,

Caddy 2.0 diesel

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 16:22 ,

Pick Up Caddy 1.6 Naftë

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:59 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:52 ,

MERCEDES E220 ELEGANCE Mundsi Ndrrimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 08:59 ,

Citroen Berlingo Pick Up

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 23:16 ,

Caddy 2.0

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Në fillim