Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skoda super - Vetura Të gjitha në Kosovë

Škoda , 141
Opel , 18
Audi , 14
BMW , 5
Ford , 5
Peugeot , 4
Seat , 3
Renault , 3
Nissan , 2
Toyota , 2
Honda , 2
Kia , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Jeep , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skoda super , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skoda super Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:12
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:18
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA CO 1.6 TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:42
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:45
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:43
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 16:45
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:43
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:42
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:42
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:38
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 1.9TDI - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:18
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA CO 1.6 TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:12
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Skenderaj

Shes Skoda Octavia 2019 1.6 PaDogan����

11 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:37 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Viti

Skoda Super B 2.0 TDI 2018 Automatik DSG Me Dogan te Paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:17 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

ŠKODA OCTAVIA VRS 2.0 184ps AUTOMATIK 2015 ME DOGANE ����

11 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:21 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

Shkoda octavia 2.0 dsg

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:15 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

ŠKODA OCTAVIA 2018 2.0 4x4 AUTOMATIK ME DOGANE ��������

15 650 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:15 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

ŠKODA OCTAVIA 2017 AUTOMATIK ME DOGANE 1.6 TDI ��������

11 950 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

R LINE

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 12/2011 me dogan

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:50 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Prizren

volvo xc60 2014 super full options panorama

16 500 EUR

23 Maj 13:39 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

Skoda SuperB 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 12:36 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Prishtinë

Honda civic

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 21:28 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ferizaj

Skoda Octavia 1.6 Tdi Viti 2015 Tabela Rks ��

5 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
22 Maj 05:03 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

18 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 23:57 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:56 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN I DOGANUAR 5 DYER 2014

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE 80.000KM 6 SHPEJTSI 2020

22 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Maj 23:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW E-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000 KM 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 23:51 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.4 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2017

7 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:50 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 15:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:52 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Audi A4 2.0 TDI Automatik FaceLift 2020 RKS ( Ndrrohet )

29 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Maj 22:05 Vetura  ·  Škoda  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

SKODA KAROQ 1.6 DSG 2019

14 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 17:49 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Range rover

19 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 12:47 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Viti

Škoda Octavia VRS 2.0TDI DSG 4x4 - i sapoardhur nga Zvicra��

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 21:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Maj 18:06 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Pejë

SHITET SKODA SUPER-B 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 00:54 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Prishtinë

• Land Rover Discovery Sport HSE DYNAMIC Lux 7 Ulse / 90k Km

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
15 Maj 14:54 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Pejë

Skoda super b 1.9 tdi 2 kuq

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 23:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2.0TDI 140PS AUTOMATIK DSG 2014

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 00:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2.0TDI 140PS AUTOMATIK DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 12:10 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Vushtrri

Skoda oktavia 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 09:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 22:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Shitet mercedes c 220 AMG line automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 14:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 3.0 TDI Anglez

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 13:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel astra 1.7 cdti facelift ecoflex i doganuar

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 09:06 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

Shes Audi A3 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 13:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kaçanik

Golf 7

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 09:30 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ferizaj

Insignia 2.0 cdti facelift automatic i doganuar

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skoda super | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione