Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Slovenis - Vetura Të gjitha në Kosovë

Fiat , 5
Ford , 4
Opel , 4
Renault , 4
Audi , 2
Citroën , 2
Peugeot , 2
Seat , 2
BMW , 1
Hyundai , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Slovenis , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Slovenis Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Gush 03:57 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Therandë

Shitet pa dogan

650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
21 Dhj 09:43 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Lipjan

Bmw 530 stage 1

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 12:40 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Therandë

shitet

765 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 16:11 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Malishevë

Shitet fordi me tabela slovenis

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Dhj 12:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 00:30 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Prizren

flm ushite

500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 22:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Deçan

MERCEDES BENZ C KLAS 220 CDI VITI 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Korr 19:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Burim

Shes veturen Mercedes Benz 320

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 13:31 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

Renault Megan Clasic

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 06:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fushë Kosovë

Me marveshje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 22:28 Vetura  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Ferizaj

Fiat Croma dizel

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 09:30 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fushë Kosovë

Sjellim vetura pej slovenis per pjes dhe per...

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 09:18 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Fushë Kosovë

Sjellim vetura pej slovenis per pjes apo per shitj

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 11:05 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

Ranaul Megane 1.4 Benzin

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 13:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Deçan

Shitet kombi 1.9 dizel

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 21:14 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjakovë

Shitet Urgjent Opel Zafira 2.0DTI

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 10:59 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

SHITET PLLACI-GOLF X X6 Q7 X5 GL ML Audi

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 03:15 Vetura  ·  Citroën  ·  C8  ·  Lipjan

Mun te na kontaktoni edhe ne viber

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 20:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lipjan

Shes polon 1.0 Viti 2000

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 20:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lipjan

Shitet Polo 1.0 viti 2000

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 21:34 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Fushë Kosovë

U shit flmmmmmmmmmmmmmm

43 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 16:21 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prizren

Fiat Punto benzin

520 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Gush 16:22 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Therandë

Fiat Punto

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 14:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

VW Golf 4 dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 4 SDI 1.9

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 07:48 Vetura  ·  Škoda  ·  Pick-up  ·  Lipjan

Pikapo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 23:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 19:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 4 Sdi

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 20:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

WV Golf 4 1.9 sdi

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 13:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Therandë

VW Sharan -03

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 09:02 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prizren

Shes Ford

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 15:48 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Mitrovicë

U shit

400 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 16:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Malishevë

VW Polo -98

620 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 16:27 Vetura  ·  Suzuki  ·  Baleno  ·  Malishevë

Suzukin baj edhe ndrrim

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 10:08 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

opel vectra 2.0 disel e sapo ardhur nga slovenis

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 17:40 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Therandë

Opel astra f

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Gush 10:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Prishtinë

VW Polo -01

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 12:03 Vetura  ·  Fiat  ·  Multipla  ·  Prishtinë

vetura ne gjendje te shkelqyer

650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 11:41 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Vushtrri

Volvo xc90 9500

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 21:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Rahovec

VW Golf 3 dizel -97

950 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Pri 19:29 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Rahovec

peogeot 206 1.6 klima +elektronike e

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 16:38 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Rahovec

Peogeot 206 benzin1.6 -01

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 19:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

u shit golfi e gzoft pronari i ri flm merrjep

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 16:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjakovë

VW Polo -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 10:20 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Rahovec

Seat Cordoba -99

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Dhj 18:57 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Therandë

Ford focus ambiente

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Dhj 18:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Prizren

mercedes 270 dizel avangard

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 11:42 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Pejë

Seat Cordoba pa dogan me tabela slovenis -00

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 12:28 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Klinë

Fiat dublo 1.9 disel

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 13:43 Vetura  ·  Prizren

Chrysler Voyager dizel -07

3 900 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Slovenis | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

slovenis Slovenisht

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione