Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mercedes-Benz , 1880
Opel , 125
Audi , 106
BMW , 89
Ford , 87
Renault , 52
Peugeot , 50
Fiat , 42
Citroën , 31
Nissan , 30
Mitsubishi , 24
Toyota , 23
Škoda , 12
Alfa Romeo , 11
Jeep , 11
Seat , 9
Hyundai , 6
Volvo , 5
MINI , 4
Kia , 4
Daewoo , 4
Mazda , 3
Acura , 3
Ssangyong , 3
Smart , 3
Daihatsu , 3
Zastava , 2
Suzuki , 2
Rover , 2
Alpina , 2
Pontiac , 2
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
TVR , 1
Dacia , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Honda , 1
Artega , 1
MG , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Maybach , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Sprinter 313 Cdi - 2012- 95 kw ose 130 PS

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 01:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

65 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:06 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Prishtinë

MERCEDES A CLASS, CDI,RKS,KLIME,VITI 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ferizaj

Fiat doblo 1.3 jtd rks 10 muj gjendje perfecte 2.200 euro

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Mercedes sprinter kamionet

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

��VW TOURAN -AUTOMATIK DSG - 2013 - 1.6 TDI - RKS TABELA ��

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Mercedes Benz Sprinter

666 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:19 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

Range Rover Evoque 85mi KM

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:00 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Therandë

Pikap Fiat Doblo 1.3 JTD

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:37 Vetura  ·  Volvo  ·  S60  ·  Prishtinë

VOLVO S60 D3 Automatik

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Ferizaj

Mercedes E350 Amg Line BlueTec Automatik 9G Tronic

33 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

VW Polo 1.2 b manual

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Ferizaj

Skoda Fabria 1.4 Dizel Manual me dogan

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 8 2.0 TDI R-Line DSG Automatik

29 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Ferizaj

Mercedes ML 350 BlueTec 9G 2014

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 Vetura  ·  BMW  ·  430  ·  Ferizaj

BMW 430D X-Drive Automatik Grand Coupe

17 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:18 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Audi A6 3.0 TDI Hibrid Quattro 2x S-Line 286 PS

46 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:34 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:34 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:33 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BLEJM GOLF 7 TE AKSIDENTUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

045811496

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

BLEJM TOURAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:31 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BLEJM GOLF 6 TE AKSIDENTUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

BLEJM TIGUAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:30 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 170  ·  Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 Vetura  ·  Citroën  ·  BX  ·  Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:29 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes-Benz

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

BLEJM POLO TE AKSIDENTUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJM PASSAT TE AKSIDENTUAR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Vetura per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

VW Caddy - RKS ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione