Suzuki | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Suzuki , 620
Opel , 195
Audi , 190
BMW , 180
Peugeot , 73
Renault , 64
Fiat , 61
Ford , 58
Citroën , 44
Seat , 30
Jeep , 23
Škoda , 19
Alfa Romeo , 14
Smart , 14
Hyundai , 13
Toyota , 12
Nissan , 9
Kia , 8
Mazda , 7
Chevrolet , 6
Honda , 6
Volvo , 6
Lancia , 5
MINI , 5
Porsche , 5
Rover , 5
Daihatsu , 4
Acura , 3
Chrysler , 3
Isuzu , 3
KTM , 3
Ssangyong , 3
Aixam , 2
Jaguar , 2
MG , 2
Artega , 1
Dacia , 1
Dodge , 1
Grecav , 1
Infiniti , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1

Sot 14:38 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:38 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:38 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:28 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:27 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.150 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:24 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:21 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 ,

Pasat

5 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 ,

Shitet BMW 520D 2012

45 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

Shitet Golf VII 2014 BLUMOTION

99 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:17 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:16 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:15 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gipser,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:12 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:10 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:09 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:09 Shitorja ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK FULL OPCIONE

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:08 Shitorja ,

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPSIONE

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:07 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:06 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:05 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI DSG AUTOMATIK RKS 2008

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:05 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:04 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI I DOGANUAR 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:04 ,

SHKODA OCTAVIA 1.9 TDI TABELA RKS 2010

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

MERCEDES A160 CDI FACE LIFT AUTOMATIK I DOGANUAR 2011

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:03 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2015

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:02 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:00 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:00 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:57 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:56 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim