Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

xhip - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 41
Mitsubishi , 37
Nissan , 36
Ford , 31
Hyundai , 25
Kia , 24
Jeep , 23
BMW , 21
Mazda , 17
Toyota , 17
Audi , 16
Land Rover , 16
Dodge , 12
Chevrolet , 11
Suzuki , 11
Renault , 10
Citroën , 9
Ssangyong , 9
Daihatsu , 8
Fiat , 8
Peugeot , 7
Daewoo , 6
Volvo , 6
Chrysler , 4
Honda , 4
MINI , 4
Tata , 3
Lada , 2
Rover , 2
Škoda , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Dacia , 1
Isuzu , 1
Lancia , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Porsche , 1
Seat , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe xhip,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj xhip Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:14 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:03 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

10 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:02 Vetura , Prishtinë

AUDI Q7 S Line 3.0 TDI - RKS - ViTI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:57 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi Triton L200 RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:03 Vetura , Prishtinë

Opel combo 3.1

4 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 09:37 Vetura , Lipjan

Renault xhip Rx4 044941415

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 14:20 Vetura , Lipjan

Xhip Landrover Discovery 4x4 2.5 tdi ka 1 vit rks

4 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 18:23 Shitorja Vetura , Gjilan

shitet dhe ndrrohet xhip dizeli opell antara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
19 Nën 18:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo XC90 2.4 dizell automatik

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 19:36 Vetura , Mitrovicë

Toyota

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 22:35 Vetura , Prishtinë

ISHITUR ����

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Tet 09:07 Vetura , Besianë

Shes ndrroj toureg automatik 2005 2.5 tdi rks 7 muj

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Tet 22:11 Vetura , Deçan

Xhip Mitsubish L200

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Tet 07:23 Vetura , Besianë

Shes Ndrroj toureg 2005 2.5 tdi rks 8 muj 4x4

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 07:51 Vetura , Besianë

Shes ndrro toureg 2005 2.5 rks 8 muj 4x4

4 450 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 16:57 Vetura , Gjilan

Fellne për Xhip Land Rover 225-55-R17

380 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 15:55 Vetura , Pejë

Xhip

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 06:02 Vetura , Prishtinë

Shes veturen xhip Range Rover Evoque

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 20:54 Vetura , Besianë

Shes ndrroj toureg xhip 2005 tdi 2.5 rks 5 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 14:17 Vetura , Besianë

Shes ndrroj toureg xhip 2005 tdi 2.5 rks 5 muj

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 00:24 Vetura , Gjilan

Shes tiguan, xhip , Wv , Suv

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:46 Vetura , Gjilan

Shes tiguanin, 2018 , xhip , r line

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 08:00 Vetura , Prizren

Kombi

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 16:08 Vetura , Vushtrri

SHITET NISAN QASHQAI 2018 / SUPER GJENDJE

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Sht 18:26 Vetura , Lipjan

Xhip Honda passport (Opel frontera)

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Gush 02:08 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes-Benz 300G Xhip me 5 dyer

41 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 03:44 Vetura , Gjilan

Mercedes benz ML

13 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 03:21 Vetura , Besianë

Shes ndrroj toureg dizel 2,5 tdi automatik rks 9 muj

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Gush 23:04 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

28 Korr 22:50 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 regjistrimi i pare ne Kosove

10 900 EUR

28 Korr 14:01 Vetura , Prizren

xhip kia

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 13:27 Vetura , Ferizaj

Xhip

7 500 EUR

17 Korr 14:57 Vetura , Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura , Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

16 Korr 02:25 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj toureg tdi dizel 2.5 rks 9 muj

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Korr 02:25 Vetura , Deçan

Mitsubish Xhip

6 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 19:32 Vetura , Besianë

Shes ndrroj Toureg tdi 2.5 rks 10 muj

5 100 EUR Price Reduced

11 Korr 08:31 Vetura , Prishtinë

I Shitur

123 EUR

03 Korr 15:06 Vetura , Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 21:55 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 21:26 Vetura , Prizren

T4 me 7 ulse

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 09:12 Vetura , Prizren

Vetura me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 09:12 Vetura , Prizren

Golf lll turbo diesel 1.9

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 23:55 Vetura , Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 15:00 Vetura , Prizren

Passat 2.0 diesel DSG

15 Qer 05:37 Vetura , Prizren

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 13:38 Vetura , Klinë

Ford Escape XLT

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 08:20 Vetura , Prishtinë

Xhip-Suzuki-Vitara në gjendje shumë të rregullt!

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj xhip | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

xhip Xhip xhip Xhip Xhip xhip xhip xhipa Xhip xhip

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione