bora | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1866
Opel , 219
Audi , 216
BMW , 186
Ford , 69
Peugeot , 67
Renault , 67
Fiat , 65
Citroën , 39
Seat , 27
Jeep , 18
Škoda , 16
Smart , 14
Alfa Romeo , 12
Hyundai , 12
Toyota , 12
Mazda , 11
Acura , 9
Nissan , 8
Chevrolet , 5
Honda , 5
Kia , 5
Porsche , 5
Volvo , 5
Lancia , 4
MINI , 4
Rover , 4
Aixam , 3
Chrysler , 3
Daihatsu , 3
KTM , 3
Ssangyong , 3
MG , 2
Suzuki , 2
Alpina , 1
Artega , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bora , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bora Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:47 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:05 ,

Diska anllaser golf 5

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:05 ,

Kuk per seat toledo

50 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:34 ,

Opel Combo 1.3 CDTI disel����

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:34 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2150 € ��

2 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:33 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:30 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.150 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 ,

BMW X5 3.0D XDRIVE M packet REGJISTRIM FIKS 1 VIT

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

Mercedes 123 300

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:26 ,

opel ascona

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:26 ,

Opel kadett

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:51 ,

Audi 80

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:41 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

VW CADDY TDI 2012 ME 5 ulese

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:38 ,

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG -2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

TOYOTA YARIS 1.0 VVTI HARGJIME MINIMALE -2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-Line* Quattro

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 ,

opel sintra

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 ,

Nisan Micra 2013 Automatik i sapo ardhun doganuar

5 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:21 ,

Pikap Citroen nemo 1.4 hdi viti 2008 pa dogan

2 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:19 ,

AUDI A5 1.8 TFSI 170 PS CABRIO FACELIFT FULL OPCIONE

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:18 ,

Shitet lupo 1.2 tdi automatik

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:18 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 10 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 ,

Touran AUTOMATIK DSG *** 7 ulese ***

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:18 ,

BMW 320d Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:18 ,

Renault Megane

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:18 ,

Opel Astra

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:18 ,

AUDI A5 1.8 TFSI FACELIFT CABRIO FULL OPCIONE

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:18 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:09 ,

Golf 4

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:02 ,

TOURAN 2.0 TDI, AUTOMATIK,VITI 2014,ULESE 7

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:00 ,

VW BORA 1.9 TDI VITI 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:12 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011.

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:10 ,

Ford fiesta 1.4tdci 2006

3 599 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:01 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI ECO 2010 i PosaDoganuar

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:01 ,

VW Touran 2.0 TDI 2012 Automatik DSG ������������

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj bora | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bora në kategorinë Vetura
  • Bora në kategorinë Vetura
  • Bora në kategorinë Vetura
  • Bora në kategorinë Vetura
  • bora në kategorinë Vetura
  • bora në kategorinë Vetura
  • Bora në kategorinë Vetura
  • Bora në kategorinë Vetura
  • Bora në kategorinë Vetura
  • bora në kategorinë Vetura

Në fillim