Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fellne - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 13216
Mercedes-Benz , 3837
Audi , 3834
Opel , 3801
BMW , 3149
Peugeot , 809
Renault , 745
Ford , 644
Fiat , 516
Seat , 372
Citroën , 325
Škoda , 270
Alfa Romeo , 215
Land Rover , 137
Nissan , 132
Acura , 108
Volvo , 106
Smart , 93
Mazda , 79
Hyundai , 79
Kia , 74
Mitsubishi , 74
MINI , 72
Jeep , 61
Toyota , 59
Rover , 57
Chevrolet , 57
Chrysler , 48
Honda , 46
Suzuki , 31
Jaguar , 29
Alpina , 27
Porsche , 24
Aixam , 22
Lancia , 21
Dodge , 20
Saab , 18
Daewoo , 17
Ssangyong , 8
Yugo , 8
Zastava , 7
Subaru , 7
Daihatsu , 5
GMC , 5
Tata , 5
Plymouth , 3
Bugatti , 3
Artega , 3
Corvette , 3
Bentley , 3
Isuzu , 2
Lada , 2
TVR , 2
Dacia , 2
Wartburg , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Proton , 2
Piaggio , 2
Maybach , 2
Ferrari , 2
Spyker , 1
BAIC , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Grecav , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
MG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fellne,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fellne Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Nën 00:17
Linku:
Vetura , Viti

Mazda CX-5 2.2 AVD 4x4 2014 PA DOGAN

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:09
Linku:
Vetura , Pejë

Shitet BMW X3

7 500 EUR

26 Nën 13:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi A3 3xS-Line 2.0 TDI 2016

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 18:22
Linku:
Vetura , Pejë

Shitet Mercedes C220 Diesel Avangarde 4Matic

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 02:51 Vetura , Prishtinë

SAAB DIZELL RKS 6 MUJ REGJISTRIM 1 PRONAR I DOGANUAR

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:51 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 BI-TDI 3X S-LINE 326 PS QUATRO E DOGANUAR RKS

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:37 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 TDI Viti 2000 Rks 25-12-2023

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:20 Vetura , Skenderaj

Shes Mercedes E320 CDI E63 AMG LooK

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:50 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:50 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:47 Vetura , Gjilan

✅BMW 118D✅2011

8 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:40 Vetura , Vushtrri

Bmw x5 3.0d Automatik Rks 10 Muj Modifikant 2005

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B 2020 2.0 CDTI AUTOMATIK me dogane

19 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:58 Vetura , Ferizaj

VW Golf 6 viti 2011

7 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:55 Vetura , Prishtinë

JEEP WRANGLER 2.0T 2021 39.000KM

47 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 23:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes c200

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:36 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 SPORTBACK 2019 40TDI QUATTRO S TRONIC 3 X S LINE

36 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:33 Vetura , Ferizaj

Golf 6 viti 2011

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:22 Vetura , Vushtrri

Opel Astra K 2016 ���� FULLEXTRA

9 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 Vetura , Prizren

Ford Fiesta 8 muaj RKS ne gjendje perfekte

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:19 Vetura , Prishtinë

RENAULT CAPTUR OUTDOOR, V.2018, 1.5dci, DSG 6G, 85500km

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:03 Vetura , Gjakovë

Fellne 16

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:56 Vetura , Vushtrri

Polo 1.4 TDI BMT 90 Hp Highline DSG 7

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel Antara 2.2 Dizel 4x4 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:30 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 Tdi 2014

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:06 Vetura , Ferizaj

��-X5 -3.0- DiESEL - AUTOMATiK- FULL EXTRA NDRRiM��

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:45 Vetura , Prishtinë

MNissan Qashqai +2 ( 7 Ulese ) 4X4 Automatik

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:32 Vetura , Viti

Bmw f10 530d xdrive facelift mpaket

17 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:30 Vetura , Kastriot

RENAULT MEGANO (REGJ-31.05.2024)

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:14 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:01 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI KLIM RKS

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:01 Vetura , Prishtinë

GOLF 5 AUTOMATIK-DSG 2.0 TDI RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:54 Vetura , Prishtinë

VOLVO V60 Automatik

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 Vetura , Gjilan

BMW X3 x drive 3.0

7 500 EUR

Dje 20:46 Vetura , Prizren

Mercedes c220 cdi

18 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:39 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDI Viti 2015 (RKS) Quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 Vetura , Prishtinë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN AUTOMATIK TIP TRONIK 2014 ME DOGANE NG

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:37 Vetura , Prizren

Mercedes C 220 Viti 2018 Facelift

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:36 Vetura , Prizren

Golf 8 2.0 TDI Viti 2020 Me Dogan

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:35 Vetura , Prizren

Opel Astra 1.6 CDTI Viti 2016 Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 Vetura , Prizren

VW Touran 2.0 TDi Viti 2011 (RKS) DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:28 Vetura , Pejë

BMW X6 35D X-DRIVE INDIVIDUAL FACELIFT RKS FULL OPCION

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:28 Vetura , Pejë

VW TOUAREG 3.0 TDI AUTOMATIK RKS 1 VIT NE SUPER GJENDJE

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:19 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 2.0tdi GTD RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 Vetura , Mitrovicë

Bmw 320d Automatik 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:17 Vetura , Pejë

Volkswagen Golf 7.5 R-Line Facelift

16 666 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:09 Vetura , Prishtinë

BMW 2-shë viti 2017

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:05 Vetura , Vushtrri

VW Golf 7.5 Facelift 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 Vetura , Vushtrri

Audi A4 2.0 TDI 8M 2015

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:56 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 2.0 Dizell/ 220Km/

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fellne | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione