Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes 2 220 2003 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 20
BMW , 6
Seat , 5
Citroën , 5
Toyota , 3
Peugeot , 3
Renault , 3
Nissan , 2
MINI , 2
Fiat , 2
Audi , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
DeTomaso , 1
Suzuki , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Ford , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes 2 220 2003 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes 2 220 2003 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Pri 11:53 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:53 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Pejë

Fiat Panda 1.2 Benxin viti 2003 Pa dogan

850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 11:47 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel vp 2003 RKS I CLAJMRUAR

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:46 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK / TIPTRONIK RKS 1 VIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 01:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.7 d 2003

13 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 16:17 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 PA DOGAN

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
23 Mar 20:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa 3+3+3 plus 2 tabure

149 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 18:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Deçan

MERCEDES C 2020 KARAVAN CDI & 220 E,KLAS

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT B5 1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:08 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Therandë

DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO DIZELL

3 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 20:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

MITSUBISHI L200

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Shitet caddy 2.0 sdi 1 vit rks

22 Shk 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.9 tdi 2003 rks

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

vw Passat 1.9 Tdi 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 13:53 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 01:45 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER 3.0 TD 4X4 ����

5 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 04:17 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320D 2003 FACELIFT

5 700 EUR

08 Jan 11:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Therandë

FIAT PUNTO

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 05:20 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

15 Dhj 23:19 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 04:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Therandë

OPEL CORSA 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 12:08 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Prishtinë

Opel meriva pa dogan 1.7 dizel

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 00:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Mitrovicë

MERCEDES E220

56 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 13:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

C 220 cdi 2003 pa dogan

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 17:24 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Prishtinë

Seat 1.9 tdi 74 kw pa dogan

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 15:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Shitet polo n gjendje shum t mir

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 09:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vushtrri

Mercedes e klas 220 automatik 2003 look evo

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Tet 07:58 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Ferizaj

Opel Zafira 2003

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 11:40 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel manual pa dogan

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 09:33 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

48 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Gush 21:32 Vetura  ·  Prishtinë

Kerkoj E-Class te aksidentuar

31 Korr 11:07 Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Prishtinë

Shitet citroen c2 Automatik rks gjendja perfekte

2 950 EUR

26 Qer 03:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prishtinë

A klasa 170 cdi pa dogan automatik

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Qer 13:55 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

Toyota 4Runner

4 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 12:36 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Therandë

Mitsubishi Pajero 2.5 Turbo Dizell

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 23:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

VW Caddy

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 13:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

Vw caddy

3 150 EUR

05 Pri 19:01 Vetura  ·  Pontiac  ·  Bonneville  ·  Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Mar 02:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 18:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 pacifik

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 14:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Prizren

Mercedes 316 CDI VP 2003 RKS 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Shk 09:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

31 Jan 13:16 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Therandë

BMW 525D AUTOMATIC

2 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 03:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK 2013 RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 23:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Mercedes C 220, CDI.. 2003.

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes 2 220 2003 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione