Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes benz 220 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1022
Audi , 11
Peugeot , 9
BMW , 8
Renault , 8
Opel , 7
Citroën , 7
Nissan , 3
Chrysler , 3
Fiat , 3
Ford , 3
Mazda , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benz 220,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benz 220 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 11:46 Vetura , Besianë

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:33 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz e220

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Vetura , Prizren

ML 350 Look AMG SAPO ARDHUR NGA JASHTE

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:52 Vetura , Prishtinë

Mercedes C 220 CDI 6SHPEJTSI PA DOGAN 2002

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:36 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE I DOGANUAR 2017

26 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 Matic Automatik Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz C 220 , Automatik Tiptronik , Classic

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C 220 Cdi Viti 2010 Automatik Rks 5muj + 383

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:49 Vetura , Prizren

Mercedes Benz E Classe 4Matic

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:18 Vetura , Mitrovicë

E 220 EVO

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:38 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 23:40 Vetura , Ferizaj

Blejm vetura te Aksidentumee

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:10 Vetura , Malishevë

Blejm Vetura te aksidentume

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 16:57 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 15:10 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz C class w203

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 20:37 Vetura , Shtërpcë

MERCEDES GLK 220 4 MATIC

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 12:20 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 10:17 Vetura , Gjilan

Mercedes C220 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 09:08 Vetura , Prishtinë

MAYBACH S560 I DOGAUAR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Mar 03:57 Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz GLK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:07 Vetura , Mitrovicë

E shitur!

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 19:53 Vetura , Ferizaj

MERCEDES BENZ E-CLASS 220 4MATIC

53 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Mar 21:45 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz C klas 220 CDI rks 10 muj

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 19:20 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B 200 FULL

15 700 EUR

23 Mar 02:41 Vetura , Pejë

Shitet mercedes benz c-class 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 11:24 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz C- class

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

21 Mar 11:46 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz CLA 220 AMG paket

39 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 00:41 Vetura , Mitrovicë

Shitet Mercedes-Benz 220

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 23:30 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz GLK 220 cdi 2013

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 15:24 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz E 200 CDI BlueEfficiency Automatik 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 10:13 Vetura , Fushë Kosovë

SHES MERCEDES E 220

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 15:32 Vetura , Dardanë

MERCEDES GLK 220

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Mar 03:55 Vetura , Gjilan

Renault laguna

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 14:50 Vetura , Prizren

MB C-Class 220 CDI Viti 2010

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:55 Vetura , Gjilan

Reno laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:34 Vetura , Gjilan

Shes Renault laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 03:09 Vetura , Gjilan

Shitet Reno laguna 1.9

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:52 Vetura , Gjilan

Reno Laguna 1.9 dizel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 16:57 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz GLA 220

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 16:51 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz GLA 220

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Mar 18:52 Vetura , Drenas

Mercedes-Benz GLK 220 CDI 4-Matic BE 7G - AMG

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Mar 12:01 Vetura , Deçan

Nissan Pathfinder 3.3 v6����

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 15:01 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 15:00 Vetura , Prizren

Passat 1.8 Benzin RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:55 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 14:52 Vetura , Prizren

Mercedes 316 CDI VP 2003 RKS 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benz 220 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione