Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat - Vetura Të gjitha në Skenderaj

Seat , 61
Citroën , 1
Peugeot , 1
Ford , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat , kategori Vetura , ose vendndodhje Skenderaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Seat Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:47 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Skenderaj

Seat cordoba

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 23:56 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Skenderaj

Seat cordoba 1.9 Tdi

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 05:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Seat cordoba 1.9 TDI

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 14:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 19:43 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Skenderaj

Shitet SEAT IBIZA 1.4 3l diesel 2009 ne gjendje shum te mir

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 14:55 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Skenderaj

Seat 1.9 TDI

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 04:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 16:58 Vetura  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Skenderaj

Seat sharan AUTOMATIK 1.9 TDI me (i) kuqe regjistrim 5 muj

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 16:48 Vetura  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Skenderaj

shes seat sharan AUTOMATIK 1.9 TDI me (i) te kuqe

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 21:30 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Skenderaj

Shitet seati 1.9 tdi pa dogan 285 mij urgjent

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 01:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Skenderaj

Passat B8 2.0 DSG Ndrrim I Mundshem

14 Jan 18:26 Vetura  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Skenderaj

SHES SEAT TOLEDO 1.9 TDI

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 16:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
30 Sht 23:59 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

Shes seat 1.9

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 23:45 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

Shes seat 1.9

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Gush 04:00 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

Seat Leon 1.6 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 04:00 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

Seat Leon 1.6 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 04:00 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

Seat Leon 1.6 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 04:00 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

Seat Leon 1.6 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 04:00 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

Seat Leon 1.6 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 14:39 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

Seat Leon 1.6 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 06:39 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Skenderaj

Shitet Seat

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 05:16 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Skenderaj

Seat

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 01:55 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

Seat Leon 07.2018

13 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 08:04 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Skenderaj

Shitet seat altea 2.0 TDI me 6 shpejci vp 2006

1 999 EUR

20 Jan 11:54 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

Seat Léon 1.6 tdi

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Nën 13:33 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Skenderaj

Shitet seat 1.9 TDI vp 2006

1 900 EUR Price Reduced

13 Tet 06:56 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Skenderaj

Shitet seati

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 12:44 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Skenderaj

Seat 1.9

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:52 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Skenderaj

Seat Ibiza 1.2 TSI Benzin V.P 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 19:00 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Skenderaj

Shitet seat ibiza tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:09 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

Shes seat

970 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:30 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Skenderaj

SHES DHE NDRROJ SEAT LEON DIZEL 1.9

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 15:12 Vetura  ·  Seat  ·  Inca  ·  Skenderaj

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Gush 11:05 Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Skenderaj

Citroen Xsara picasso 2.0 hdi

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Korr 11:46 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Skenderaj

Seat ibiza

2 300 EUR

20 Sht 12:27 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Skenderaj

Seat Ibiza 1.9 SDI

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 16:00 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Skenderaj

Fidani

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 09:52 Vetura  ·  Seat  ·  Inca  ·  Skenderaj

Pikap Seat Inca

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 02:04 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Skenderaj

AUDI A4 1.9 TDI .SHITET OSE NDRROHET

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:19 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Skenderaj

Shitet Peugeot 307 , 2.0 diesel, veture familjare

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 00:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

GOLF 3 TDI 10 MUJ RKS -94

2 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 21:44 Vetura  ·  Seat  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Shes seat urgjennttt

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 16:42 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Skenderaj

Seat kordoba 1.4 benzin

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 19:14 Vetura  ·  Seat  ·  Inca  ·  Skenderaj

Shes Pikap

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 18:58 Vetura  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Skenderaj

Shitet Seat Toledo 1’9 i thjesht

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 15:36 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Skenderaj

Seat Ibiza 1.2 tdi ecomotive

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 12:43 Vetura  ·  Ford  ·  F 150  ·  Skenderaj

Ford F-150

30 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 15:41 Vetura  ·  Seat  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Seat

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 23:07 Vetura  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Skenderaj

Seat Alehambra 1.9 tdi

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • seat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • Seat në kategorinë Makina
  • Seat në kategorinë Vetura | Audi | S-modele
  • Seat ibiza në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Seat në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • seat leon në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • Seat në kategorinë Vetura | Audi | Q5
  • seat ibiza në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Seat në kategorinë Vetura | Seat | Inca
  • Seat ibiza në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione